Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iMacros for Firefox 6.0.6.9

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: iOpus
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1459

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis iMacros for Firefox 6.0.6.9

iMacros został zaprojektowany właśnie po to, by zautomatyzować wszystkie najczęściej powtarzające się czynności.
Każdą z najczęściej powtarzanych wystarczy zapisać w iMacros a następnym razem wystarczy już tylko naciśnięcie przycisku. iMacros pomoże Wam szybko i w prosty sposób wypełnić formularze, zapamiętać hasła, przesłać i zebrać dane ze zbioru stron i wiele, wiele innych. Można trzymać macra na własny jak też udostępnić je na własnych lub komercyjnych stronach internetowych, blogach itp. „Cokolwiek zrobisz we Firefoxie, iMacros z pewnością to zautomatyzuje”

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iMacros for Firefox 6.0.6.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie