Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iMacros for Firefox 6.0.6.9

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: iOpus
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1460

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis iMacros for Firefox 6.0.6.9

iMacros został zaprojektowany właśnie po to, by zautomatyzować wszystkie najczęściej powtarzające się czynności.
Każdą z najczęściej powtarzanych wystarczy zapisać w iMacros a następnym razem wystarczy już tylko naciśnięcie przycisku. iMacros pomoże Wam szybko i w prosty sposób wypełnić formularze, zapamiętać hasła, przesłać i zebrać dane ze zbioru stron i wiele, wiele innych. Można trzymać macra na własny jak też udostępnić je na własnych lub komercyjnych stronach internetowych, blogach itp. „Cokolwiek zrobisz we Firefoxie, iMacros z pewnością to zautomatyzuje”

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iMacros for Firefox 6.0.6.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie