Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IE Tab 1.5

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: PCMan (Hong Jen Yee), yuoo2k
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Data modyfikacji: 27.05.2013
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 872

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis IE Tab 1.5

Rozszerzenie z Tajwanu dla wszystkich fanów Mozilli. Internet Explorer otwierany w kartach Mozilli, SeaMonkey, Firefoksa i Flocka.

Internet Explorer jako element osadzony w Firefoksie! Rozszerzenie pozwala otworzyć dowolną stronę internetową w Firefoksie za pomocą silnika renderującego Internet Explorera. Świetne narzędzie dla twórców stron pozwalające za pomocą jednego kliknięcia sprawdzić w Internet Explorerze wygląd tworzonej strony.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IE Tab 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie