Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Toolbar 7

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.12.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 3882

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Toolbar 7

Google Toolbar 7 to darmowy dodatek do przeglądarek Mozilla Firefox i Internet Explorer. Najnowszymi funkcjami są: udostępnianie stron internetowych znajomym z poziomu paska, udostępnianie i przeglądanie informacje na dowolnych stronach internetowych za pomocą funkcji Google SideWiki oraz tłumacz, który, dzięki automatycznemu rozpoznaniu języka, pozwoli ci błyskawicznie odczytać każda stronę. Google Toolbar 7 działa po polsku. Google Toolbar 7 dostępny jest za darmo. Wersja tu dostępna to Google Toolbar 7 na Firefox. Na naszym serwisie znajdziesz także Google Toolbar installer do Internet Explorer.

Pierwszym elementem Google Toolbar 7 jest pole polu wyszukiwania. Zamiast otwierać stronę wyszukiwarki Google wystarczy, że wpiszesz szukaną frazę w pasku narzędzi. Pasek działa identycznie jak wyszukiwarka na stronie – posiada funkcję podpowiedzi a dodatkowo dodaje propozycje z zakładek i historii wyszukiwania. Toolbar Google informuje nawet o błędnie wpisanym słowie i proponuje poprawną pisownię. Sprawdź Google Toolbar 7 – pobierz za darmo.

Na pasku narzędzi możesz ustawić przyciski pozwalające otwierać strony internetowe bez wpisywania adresu czy przechodzenia przez przeglądarkę. Można dodawać skróty innych użytkowników, pobrać przyciski przygotowane przez Google lub tworzyć własne w interfejsie API. Niestandardowe przyciski można używać także do wyszukiwania określonej treści witryn oraz wyświetlania nagłówków z kanałów RSS i Atom.

Pasek SideWiki pozwoli ci dzieli się z innymi swą wiedzą. Pasek ten pozwala tworzyć i wyświetlać przydatne informacje na każdej stronie internetowej i dodawać komentarze, które przeczyta cała społecznością SideWiki lub publikować je w serwisach społecznościowych, blogach lub we wiadomości e-mail. Jeśli używasz kilku komputerów możesz zapamiętać zakładki i zapisać je bezpośrednio na koncie Google. Dzięki temu szybko dotrzesz do swych ulubionych stron z dowolnego komputera przez Google Toolbar, strony Zakładki Google lub strony iGoogle.

Google Toolbar 7 pozwala szybko sprawdzić pisownię w e-mailach, formularzach i każdym innym miejscu. Błędnie wpisane wyrazy zmienią kolor na czerwony a klikając na nie Google podpowiada prawidłową pisownię. Innym narzędziem językowym jest tłumacz, który przełoży treść strony internetowej z 40 języków – można tłumaczyć jedno słowo lub całe witryny. Jeśli chcesz szybko wypełniać formularze, pomoże ci funkcja autouzupełnianie - utwórz jeden lub kilka profili z danymi osobowymi i będziesz mógł wypełniać formularze jednym kliknięciem. Google Toolbar 7 pozwala na pełną konfigurację. Jeśli masz problemy z Google Toolbar 7 znajdziesz pomoc (help) na stronie google.com/support/toolbar.

Licencja

Pasek Google Toolbar 7 pobierzesz za free.

Wymagania systemowe

Systemy na jakich można zainstalować Google Toolbar 7 to Windows Vista, Windows XP (obie w wersjach x32 i x64), Windows 2000 i 2003. Google Toolbar 7 i Windows 7 również są kompatybilne. Nie ma Google Toolbar 7 na Google Chrome. Nie będą mogli tez zainstalować Google Toolbar użytkownicy przeglądarki Opera. Google Toolbar 7 działa na Linux. Ściągnij Google Toolbar 7 w wersji pl.

Pobierz za free Google Toolbar 7. Jeśli twoja przeglądarka nie obsługuje Google Toolbar 7, download najnowszej wersji przeglądarki Firefox w naszym dziale Internet.


Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Toolbar 7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie