Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FoxyProxy 2.8.4

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Eric H. Jung
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 2509

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis FoxyProxy 2.8.4

FoxyProxy jest zaawansowanym menedżerem proxy, który całkowicie zastępuje ograniczone możliwości ustawiania proxy Firefoksa. Oferuje ono więcej funkcji niż SwitchProxy, ProxyButton, QuickProxy, xyzproxy, ProxyTex, TorButton itp.

FoxyProxy jest rozszerzeniem, które w oparciu o wzorce automatycznie przełącza połączenie internetowe przez jeden lub więcej serwerów proxy. Mówiąc prościej FoxyProxy automatyzuje proces ręcznej konfiguracji sposobu łączenia się Firefoksa z Internetem. Serwer proxy przełącza pobrany adres URL na reguły zdefiniowane przez użytkownika.

=Animowana ikona pokazuje kiedy proxy jest używane. W dzienniku zdarzeń można zobaczyć, które proxy i kiedy było używane. Funkcja \"Szybkie dodawanie\" pozwala błyskawicznie utworzyć nowy wzorzec URL. FoxyProxy jest w pełni kompatybilne z Portable Firefox, posiada lepszą niż Firefox obsługę plików PAC. Rozszerzenie jest dostępne w 25 językach i ilość tłumaczń ciągle wzrasta.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FoxyProxy 2.8.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie