Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FoxClocks 2.4.91

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Andy McDonald
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 0.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 401

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis FoxClocks 2.4.91

FoxClocks, umieszczając na pasku stanu niewielki zegar, pozwala na wyświetlanie na nim czasu z dowolnych stref czasowych świata lub tylko czasu lokalnego.

Można wybrać jeden z zestawów formatów wyświetlania czasu lub utworzyć swój własny. Tworzenie własnych formatów jest bardzo łatwe.

Użytkownik może określić kolor zegara, a nawet zmiany jego koloru o określonej porze, która będzie sygnalizowała, że np. teraz jest właściwa pora na kontakt ze znajomymi z Japonii. Jeśli na pasku stanu znajduje się dużo elementów, można zegar umieścić na pasku narzędzi lub przełączyć w tryb ikony. Zegar będzie się wyświetlał po wskazaniu ikony FoxClocks kursorem myszy.

Lista stref FoxClocks pozwala wirtualnie przeglądać wszystkie strefy czasowe świata wg krajów, regionów lub miast. Aby mieć zawsze prawidłowy czas, wystarczy uaktywnić automatyczną aktualizację bazy danych.

Jeśli użytkownik ma zainstalowane Google Earth, z pomocą FoxClocks może zobaczyć położenie dowolnego miejsca na świecie znajdującego się w bazie danych FoxClocks. Gdzie leży Kuala Lumpur? Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem na nazwie i wybrać "Otwórz miejscowość w Google Earth".

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FoxClocks 2.4.91Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie