Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Forecastfox™ 0.9.7.7

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Ensolis
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 0.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 465

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis Forecastfox™ 0.9.7.7

Rozszerzenie pokazuje informacje pogodowe korzystając z informacji pogodowych dostarczanych przez serwer AccuWeather.com.

Forecastfox oprócz pokazywania aktualnego stanu pogody może także wyświetlać prognozę pogody na następne dni. Rozszerzenie ma bardzo ciekawą konfigurację pozwalającą na wyświetlanie informacji pogodowych praktycznie na każdym pasku i w każdym miejscu. Spis polskich miast obsługiwanych przez to rozszerzenie znajduje się pod adresem http://www.accuweather.com/world-favorite-cities.asp?partner=forecastfox&traveler=0&region=eur

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Forecastfox™ 0.9.7.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie