Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Forecastfox™ 0.9.7.7

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Ensolis
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 0.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 465

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis Forecastfox™ 0.9.7.7

Rozszerzenie pokazuje informacje pogodowe korzystając z informacji pogodowych dostarczanych przez serwer AccuWeather.com.

Forecastfox oprócz pokazywania aktualnego stanu pogody może także wyświetlać prognozę pogody na następne dni. Rozszerzenie ma bardzo ciekawą konfigurację pozwalającą na wyświetlanie informacji pogodowych praktycznie na każdym pasku i w każdym miejscu. Spis polskich miast obsługiwanych przez to rozszerzenie znajduje się pod adresem http://www.accuweather.com/world-favorite-cities.asp?partner=forecastfox&traveler=0&region=eur

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Forecastfox™ 0.9.7.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie