Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashGot 1.2.7

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: InformAction
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.12.2010
Rozmiar: 0.32 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 350

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FlashGot 1.2.7

FlashGot 1.2.7 to rozszerzenie do przeglądarek internetowych, które przyda się każdemu, kto tylko pobiera z sieci pliki. Dzięki tej małej (instalka ma zaledwie 320 kB!) wtyczce ściąganie plików ulegnie znacznemu przyśpieszeniu. Dodatkowo dostępny w wersji pl FlashGot integruje się z takimi managerami pobierania jak z BitComet, FlashGet, Free Download Manager, Fresh Download, GetRight, GigaGet, HiDownload, iGetter, InstantGet, Internet Download Accelerator, Internet Download Manager, LeechGet, Mass Downloader, Net Transport, NetXfer (Net Transport 2), NetAnts, Orbit, ReGet, Star Downloader, Thunder, TrueDownloader, Download Master, WellGet i wxDFast. Z pewnością nazwy te nie są obce osobom ściągającym pliki.

Download FlashGot polecamy osobom używającym przeglądarki Mozill Firefox, a także Flock i Mozilla Thunderbird. Aplikacja ta będzie działać wszędzie tam, gdzie i te przeglądarki. Można więc używać FlashGot na Windows 7, Vista, XP, Linuxie, Mac OS X oraz FreeBSD. Trzeba jednak zauważyć, że na temat tego rozszerzenia krążą przeróżne opinie. Jedni użytkownicy twierdzą, że działa ono świetnie, inni zaś narzekają, że albo nie działa, albo też zachowuje się dziwnie – na przykład nie wykrywa akceleratorów pobierania. Którzy z nich mają rację – najlepiej przekonać się o tym samemu. Pobranie FlashGot nie kosztuje ani gorsza, podobnie jak i używanie rozszerzenia, więc można spróbować w każdej chwili.

Warto zauważyć także rzecz dość rzadko spotykaną w tego typu aplikacjach. FlashGot 1.2.7 jest dostępny po polsku. Dlatego też nawet początkujący użytkownicy nie będą mieli problemów z rozszerzeniem. Tym bardziej powinno się ją wypróbować – wystarczy kliknąć na poniższy link, by rozpoczęło się ściąganie.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashGot 1.2.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie