Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashGot 1.5.5.2

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: InformAction
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2011
Data modyfikacji: 11.04.2013
Rozmiar: 0,33 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 732

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FlashGot 1.5.5.2

FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki, która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird. Dodatkowo FlashGot wspiera mnóstwo popularnych managerów pobierania. Na ich liście można znaleźć między innymi FlashGet, Free Download Manager, Fresh Download, GetRight, GigaGet, HiDownload, iGetter, InstantGet, Internet Download Accelerator, Internet Download Manager, LeechGet, Mass Downloader, Net Transport, NetXfer (Net Transport 2), a także NetAnts, Orbit, ReGet, Star Downloader, Thunder i TrueDownloader. Wtyczka ta przyda się zwłaszcza tym użytkownikom, którzy pobierają z sieci dużo danych.

FlashGot został wydany po polsku, jednak polskojęzyczna edycja nie jest potrzebna nikomu, ponieważ do obsługi wystarczyłaby znajomość podstawowych zwrotów po angielsku. Warto zauważyć, że wielkość tego bardzo użytecznego plugina to tylko 330 kb, więc download FlashGot wykonamy błyskawicznie. Wypada dodać jeszcze dwie istotne informacje. Pierwsza – wspiera on BitComet, a także wielu klientów sieci p2p. Po drugie – możemy dzięki niemu pobierać nie tylko pliki, ale również całe strony internetowe. Użytkownicy chwalą sobie używanie tego dodatku. Jest on wciąż rozwijany, a jego producent – czyli InformAction – wciąż pracuje nad jeszcze większą wydajnością plugina.
Pobierz FlashGot i zobacz, czy rzeczywiście jest on takim dobrym dodatkiem, jak wynika to z tego opisu. Zarówno pobranie, jaki i używanie aplikacji nie kosztuje ani grosza, więc nie zaszkodzi wypróbować jej możliwości.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashGot 1.5.5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie