Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flashblock 1.5.6

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Lorenzo Colitti, Philip Chee
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 69 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1035

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis Flashblock 1.5.6

Flashblock jest rozszerzeniem przeznaczonym dla takich przeglądarek jak: Firefox, Flock, SeaMonkey i Netscape.

Jego działanie opiera się na zasadzie ograniczonego zaufania do elementów typu "flash" osadzonych na stornach internetowych. Flashblock blokuje wczytywanie tych elementów i wyświetla w miejscu ich występowania przycisk umożliwiający odtworzenie lub pobranie animacji "flash".

Obecne Flashblock blokuje zawartość następujących typów:
* Macromedia Flash
* Macromedia Shockwave
* Macromedia Authorware

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flashblock 1.5.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie