Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flash Player dla Opera 10.4

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.10.2008
Data modyfikacji: 17.05.2013
Rozmiar: 2,5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 22540

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Flash Player dla Opera 10.4

Darmowy Flash Player Opera
Najnowszy Flash Player Opera to specjalna wersja wtyczki (pluginu) dla przeglądarki stron internetowych Opera.
Flash Player Opera po polsku to świetne narzędzie umożliwiające wyświetlanie animacji Flash na stronach internetowych – ściągnij Flash Player Opera już teraz!

Flash Player Free działa nie tylko na jednej platformie systemowej – dostepne sa wersje dla różnych systemów operacyjnych:

Flash Player Opera Vista
Flash Player Opera Linux

Flash Player Opera plugin to konieczny dodatek do przegladarki internetowej Opera,dzięki któremu będziemy mogli w pełni korzystać z wszystkich funkcjonalności tej przeglądarki, a przede wszystkim Internetu.

Sama istalacja wtyczki Flash Player Opera jest błyskawiczna i bezproblemowa - w zasadzie sprowadza się do dwóch szybkich “kliknięć”, po których będziemy musieli uruchomić jeszcze raz nasza przeglądarkę internetową - jak widać nie trzeba być informatykiem aby sprostać temu zadaniu.

Download Flash Player Opera oczywiście ze strony serwisu pobierz.pl.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flash Player dla Opera 10.4

dodał: ~tomek , 03.01.2010

super

dodał: ~Hannah , 01.04.2009

Hello

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie