Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flash Player dla Firefoxa 10.0.42.34

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.10.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 38209

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Flash Player dla Firefoxa 10.0.42.34

­Darmowy Flash Player dla Firefox
Najnowszy Flash Player Firefox to specjalna wersja wtyczki (pluginu) dla przeglądarki stron internetowych Firefox i Mozilla.
Flash Player Firefox po polsku to świetne narzędzie umożliwiające wyświetlanie animacji Flash na stronach internetowych – ściągnij Flash Player Firefox już teraz!

Flash Player Firefox Free działa nie tylko na jednej platformie systemowej – dostepne sa wersje dla różnych systemów operacyjnych:


   1. Flash Player Firefox Vista
   2. Flash Player Firefox Linux
   3. Flash Player Firefox win98
   4. Flash Player Firefox Ubuntu

Flash Player Firefox plugin to konieczny dodatek do przeglądarki internetowej Firefox, dzięki któremu będziemy mogli w pełni korzystać z wszystkich funkcjonalności tej przeglądarki, a przede wszystkim Internetu.

Sama instalacja wtyczki Flash Player Firefox jest błyskawiczna i bezproblemowa - w zasadzie sprowadza się do dwóch szybkich “kliknięć”, po których będziemy musieli uruchomić jeszcze raz nasza przeglądarkę internetową - jak widać nie trzeba być informatykiem aby sprostać temu zadaniu.

Download Flash Player Firefox oczywiście ze strony serwisu.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flash Player dla Firefoxa 10.0.42.34

dodał: leszek100 , 20.01.2010

komentuję po próbie

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie