Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flash Player dla Firefoxa 10.0.42.34

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.10.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 38212

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Flash Player dla Firefoxa 10.0.42.34

­Darmowy Flash Player dla Firefox
Najnowszy Flash Player Firefox to specjalna wersja wtyczki (pluginu) dla przeglądarki stron internetowych Firefox i Mozilla.
Flash Player Firefox po polsku to świetne narzędzie umożliwiające wyświetlanie animacji Flash na stronach internetowych – ściągnij Flash Player Firefox już teraz!

Flash Player Firefox Free działa nie tylko na jednej platformie systemowej – dostepne sa wersje dla różnych systemów operacyjnych:


   1. Flash Player Firefox Vista
   2. Flash Player Firefox Linux
   3. Flash Player Firefox win98
   4. Flash Player Firefox Ubuntu

Flash Player Firefox plugin to konieczny dodatek do przeglądarki internetowej Firefox, dzięki któremu będziemy mogli w pełni korzystać z wszystkich funkcjonalności tej przeglądarki, a przede wszystkim Internetu.

Sama instalacja wtyczki Flash Player Firefox jest błyskawiczna i bezproblemowa - w zasadzie sprowadza się do dwóch szybkich “kliknięć”, po których będziemy musieli uruchomić jeszcze raz nasza przeglądarkę internetową - jak widać nie trzeba być informatykiem aby sprostać temu zadaniu.

Download Flash Player Firefox oczywiście ze strony serwisu.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flash Player dla Firefoxa 10.0.42.34

dodał: leszek100 , 20.01.2010

komentuję po próbie

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie