Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Firebug 1.5

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Parakey, Inc.
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 17.11.2009
Rozmiar: 0,6 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 938

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Firebug 1.5

Firebug to plugin (wtyczka) stworzona specjalnie dla przeglądarki Mozilla Firefox. Firebug to validator - narzędzie programistyczne umożliwiające analizę poprawności kodu HTML. Firebug za free umożliwia edycję stylów kaskadowych (CSS) oraz JavaScript. Najnowszy Firebug 1.5 działa z Firefox serii 3, w tym Firefox 3.5 i 3.6 Beta. Firebug w wersji pl nie jest dostępny. Jeśli chcesz przetestować najnowszy Firebug 1.5, pobierz teraz z naszej strony.

Dzięki Firebug możliwe są następujące czynności: edytowanie i podgląd kodu HTML, kaskadowych stylów CSS oraz JavaScript, wizualizacja metryki dla CSS. Firebug posiada funkcję page speed - sprawdzenie czasu ładowania poszczególnych plików na stronie, debugowanie i tworzenie kodu JavaScript. Firebug wyświetla szczegółowy opis błędu odnalezionego na stronie. Udostępnienie kodu do Firebug pozwala rozszerzać jego możliwości.

Na stronie oficjalnej projektu getfirebug.com możesz zapoznać się z materiałami wideo przedstawiającymi obsługę programu. Są tam porady dla początkujący użytkowników oraz szczegółowe wskazówki dla wtajemniczonych. Tutoriale do Firebug dostępne są w języku angielskim. Firebug pobierz za darmo klikając na zielony przycisk poniżej. Ciekawostka: firebug to angielska nazwa popularnego owada z rzędu pluskwiaków, kowala bezskrzydłego.

Wymagania systemowe
Aby używać Firefox należy zainstalować Firefox 3. Wynika z tego, że wymagania dla Firebug 1.5 są takie jak dla Firefox. Najnowszy Firefox 3.5 jest kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi Microsoft: Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003 i Windows Vista. Firebug na Windows 7 będzie działał gdy pojawi się wersja Firefox oficjalnie współpracująca z najnowszym OS Microsoft.

Licencja
Firebug, podobnie jak freeware, dostępny jest całkowicie za darmo - na licencji otwartej. Ze strony oficjalnej getfirebug.com/ Firebug możliwy jest download kodu źródłowego wtyczki. Wybierz Firebug, ściągnij kod i dostosuj wtyczkę do swoich potrzeb. Na naszej stronie znajdziesz najnowszą wersję Firebug 1.5 oraz program Firefox 3.5.

Firebug to addon (dodatek) do przeglądarki Firefox. Jeśli potrzebujesz innych dodatków, przejdź na stronę oficjalną przeglądarki, do działu addons – addons.mozilla.org/pl/firefox. Znajdują się tam podobne Firebug dodatki oraz tysiące innych wtyczek, w tym motywów, alarmów, słowników. Na naszym serwisie, oprócz Firebug do pobrania setki darmowych programów, w tym wiele dla webmasterów.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Firebug 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie