Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Firebug 1.10

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Firebug Working Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.03.2011
Data modyfikacji: 29.10.2012
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 773

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Firebug 1.10

Wtyczka Firebug 1.10 to dodatek do popularnej przeglądarki Mozilla Firefox, który adresowany jest dla osób zajmujących się programowaniem. Dodaje on do „liska” mnóstwo użytecznych funkcji, które z pewnością każdy projektant stron i programista doceni. Mamy tu więc debugowanie kodów HTML i CSS, kontrolę skryptów Java w czasie rzeczywistym czy tez monitorowanie CSS. Download Firebug jest dostępny z tej właśnie strony – nie kosztuje on ani grosza, ponieważ twórcy wtyczki opublikowali ją jako freeware.

Posiadacze najnowszej- i nie tylko- wersji przeglądarki od fundacji Mozilla, nie będą mieć żadnych problemów i skorzystają ze wszelkich opcji dawanych przez Firebug. Jedną z nich jest wyświetlanie obiektowego modelu dokumentu. Nadto plugin pozwala na odnajdywanie okresowych przez użytkownika elementów. Przeznaczony dla Firefox Firebug nie został wydany po polsku. Nie powinno to jednak stanowić większego problemu dla żadnego programisty.

Zachęcamy do zapoznania się z tym nietypowym, idealnym dla programistów dodatkiem. Dzięki niemu można podejrzeć, jak wyglądają strony tworzone na całym świecie, co może być nieocenioną pomocą i kopalnią wskazówek zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Firebug 1.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie