Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DjVu Browser Plug-in 6.1.1

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: LizardTech, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 6,8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 28221

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DjVu Browser Plug-in 6.1.1

DjVu Browser Plug-in 6.1.1 to przeglądarka dokumentów DjVu.

Jest najszybsza, najbardziej stabilna i wspiera prawie wszystkie rozszerzenia w ramach standardu włącznie z dokumentami zabezpieczonymi hasłem (secure DjVu). Dostarczana jest w postaci wtyczki (plugin) do wspieranych przeglądarek internetowych i jak samodzielnej przeglądarki "DjVu Viewer".

Wymagania systemowe:
 • Windows 98, 2000, ME, NT, lub XP;
 • 64 MB RAM;
 • przeglądarka IE 5 lub nowsza, oparta o Mozilla 1.0 lub nowszą;
 • karta grafiki z przynajmniej 24-bitowym kolorem i kolorowy monitor.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DjVu Browser Plug-in 6.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie