Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AdSweep 2.0.3

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: -
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.05.2009
Rozmiar: 34,7 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 5668

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AdSweep 2.0.3

AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w  Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.

AdSweep to skrypt użytkownika, interpretujący reguły arkuszy CSS, w celu ukrywania niechcianych reklam. Rozpoznaje on typowe wzorce na których oparte są bannery reklamowe, ale użytkownik możne również dodać niestandardowe reguły dla bieżącej strony, by usunąć niekonwencjonalne skrypty reklamowe. Elastyczność AdSweep'a pozwala na regularne dostosowywanie go do stron, a w tworzeniu tych udogodnień bierze udział spora rzesza użytkowników.

Realnie, użytkowanie tego skryptu odciąża swoje łącze internetowe, sprawiając, że pobierane jest mniej danych, co jest bardzo istotne, gdy korzysta się na przykład z modemu GSM czy powolnego łącza internetowego. AdSweep, ukrywa reklamy tak, że są one zupełnie niewidoczne, w przeciwieństwie do innych blockerów, które często zostawiają pustą tabelę, jak gdyby istniał problem z ich renderowaniem.

Niestety instalacja dodatku jest dosyć uciążliwa, wymaga utworzenia nowego folderu dla skryptu i edycji skrótu do przeglądarki, na szczęście cała procedura jest bardzo dokładnie i prosto opisana na stronie autora projektu adsweep.org/. Reasumując, AdSweep jest bardzo skutecznym blocker'em, który przyczynia się do oszczędności, przy jednoczesnym utrzymaniu estetyki strony na wysokim poziomie a przede wszystkim skutecznie usuwającym niechciane treści. Pomimo dość skomplikowanej instalacji,  ma on szanse odnieść spory sukces wśród innych dodatków tego typu. W serwisie do pobrania wersja dla przeglądarki Mozilla Firefox.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AdSweep 2.0.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie