Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Shockwave Player 11.0.3.470

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Adobe Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 4.5 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 38940

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Shockwave Player 11.0.3.470

Adobe Shockwave Player 11 to tego typu rzecz, którą każdy powinien mieć w swoim komputerze. Dotyczy to zwłaszcza użytkowników, którzy aktywnie korzystają z Internetu. A dlaczego? Już wyjaśniamy. Adobe Shockwave Player to samoczynnie integrujący się z przeglądarkami sieciowymi plugin (wtyczka), który odpowiada za prawidłowe wyświetlanie elementów wykonanych w technologii flash. Tak więc dzięki temu niewielkiemu (plik instalacyjny ma 8,96 MB) dodatkowi bez problemu obejrzymy filmiki i animacje, a także zyskamy dostęp do nieprzebranej ilości gier flash. Dostępny za darmo Adobe Shockwave Player potrzebny jest także do używania wielu interaktywnych stron WWW oraz niektórych programów użytkowych.
Co prawda nie ma wydania tego dodatku po polsku, jednak nie jest to do niczego potrzebne. Po prostu wykonujemy download Adobe Shockwave Player, instalujemy go i już. Strony WWW będą same z niego korzystać – nie musimy niczego ustalać, nic konfigurować, itp. Dodatkowo mamy tu Macromedia Flash Player, czyli niewielki programik do odtwarzania materiałów flash zapisanych na twardym dysku. Jeśli natomiast chodzi o przeglądarki internetowe, Adobe Shockwave Player oferuje wsparcie dla wszystkich najpopularniejszych (jak na przykład Internet Explorer, Opera, jak i tych mniej znanych. Dzisiejszy Internet używa technologii flash powszechnie, więc bez niego zobaczymy tylko puste miejsca na stronach.
Adobe Shockwave Player 11 wykorzystywany jest również w wielu programach edukacyjnych oraz grach komputerowych. To kolejny powód, dla którego warto pobrać ten dodatek. Bez niego nasz system operacyjny będzie dość ograniczony pod wieloma względami. Aby ściągnąć tą wtyczkę co również nie kosztuje ani grosza - wystarczy tylko kliknąć na poniższy link.    

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Shockwave Player 11.0.3.470

dodał: ~iza191 , 26.04.2014

Bardzo mi sie podoba ta aplikacja instalujebka na telefon :*

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie