Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Flash Player dla Internet Explorera 10.0.42.34

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.06.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 37055

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Flash Player dla Internet Explorera 10.0.42.34

Najnowszy Adobe Flash Player


Darmowy Adobe Flash Player to oprogramowanie, które jest wiodącym w branży środowiskiem umożliwiającym tworzenie interesującej, interaktywnej zawartości.


Adobe Flash Player po polsku jest dostepny na różne platformy i urządzenia po polsku jak i w wersji angielskiej – ściągnij Adobe Flash Player natychmiast!


Teraz praca z najnowszym Adobe Flash Player Free jest dużo łatwiejsza, a przede wszystkim szybsza. Z aplikacją Flash Player możemy przede wszystkim tworzyć animację, których obróbka jest bardzo prosta.


Pobierz Adobe Flash Player, który pozwala nam także łatwo modyfikować ścieżki ruchu oraz mieć pełną kontrolę nad poszczególnymi atrybutami animacji, dzięki animacji opartej na obiektach. Z oprogramowaniem Flash Player free możemy już teraz obiekty 2D animować w przestrzeni 3D, korzystając ze wspaniałych nowych narzędzi do przesuwania i obracania 3D. Funkcja ta była dużym przełomem w rozwoju programu Flash Player. Pozwoliła ona mu także osiągnąć bardzo dużą popularność, która z dnia na dzień staje się coraz większa.

Stosując serię połączonych obiektów można tworzyć łańcuchowe efekty animacji. Można też szybko zniekształcić kształt za pomocą nowego narzędzia Szkielet. Wszystkie te funkcje dostępne są w najnowszy Flash Player za darmo.


Download Adobe Flash Player – program, który posiada także wiele innych walorów, które pozwolą nam przede wszystkim:

- modelować proceduralnie przy użyciu narzędzi Dekoracji i Pędzla rozpylającego,
- Program Flash Player free pozwala na edycję ruchu,
- obsługuje metadane(XMP),
- najnowszy Flash Player za darmo umożliwia predefiniowane ustawienia ruchów,
- tworzenie zawartości dla środowiska Adobe,
- Darmowy Flash Player 10 obsługuje format H.264,
- pakiet posiada bardzo nowoczesny interfejs.

Pobierz także inny program mający podobne funkcje jakAdobe FlashPlayer plugin, który jest dostępny w kategorii Dodatki do przeglądarek www. ­­Producenci najnowszego Flash Player w wersji po polsku duży nacisk kładą na bezpieczeństwo. Liczne zabezpieczenia, możliwość wprowadzenia hasła, czy też dość liczne aktualizacje są właśnie wynikiem dbania o bezpieczeństwo użytkownika Flash Player download. Możesz już teraz zapoznać się z Flash Player pobierając go za darmo! Wystarczy, że bezpośrednio ze strony pobierz.pl - zupełnie za darmo - pobierzesz program Flash Player i będziesz mógł cieszyć się jego wszystkimi walorami.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Flash Player dla Internet Explorera 10.0.42.34

dodał: ~stanczyk , 19.04.2009

Nie wiem co sie dzieje... Gdy klikam na ikonę instalatora to nie uruchamia sie ten chłam tak wielce zachwalany. Powyłączałem wszystkie zapory i dalej nic. Czy mógłby ktoś kompetentny napisać dlaczego tego nie można zainstalować i co zrobić w takiej sytuacji ????\n

dodał: ~maniche , 30.01.2009

ja flash player zianstalowalem i w mozilli chodzi

dodał: ~kulkek , 23.01.2009

flash player przycina czasami animacje w niektorych przegladarkach, pobodno w mozilli sa problemy, ale nie sprawdzam

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie