Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Flash Player 10.2.159

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.07.2010
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 97050

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Flash Player 10.2.159

Adobe Flash Player 10.2.159 to nowa wersja niezbędnego pluginu do najważniejszych przeglądarek internetowych, który umożliwia przeglądanie zawartości stron oraz ich poszczególnych elementów zrealizowanych we Flashu. Download Adobe Flash Player 10 to obowiązkowa czynność dla każdego użytkownika sieci. Bez tego narzędzia nie możliwe staje się przede wszystkim poprawne wyświetlanie filmików, animacji, czy choćby gier stworzonych w formacie Flash, bez którego większość stron nie mogłaby funkcjonować.

Adobe Flash Player do pobrania za darmo z naszego serwisu jest kompatybilny z praktycznie każdą liczącą się przeglądarką internetową. Możliwe jest więc pobranie Adobe Flash Player do Internet Explorer czy FireFox. Oczywiście możliwa jest też instalacja Adobe Flash Player w Opera czy Chrome, dzięki czemu praktycznie każdy użytkownik sieci może uzyskać dostęp do tego narzędzia. Jak sprawdzić czy mamy zainstalowane narzędzie Adobe Flash Player? Nie trzeba wcale nic robić, gdyż jego brak na pewno nie zostanie niezauważony. Już sama przeglądarka w razie braku tego pluginu powinna poinformować użytkownika o potrzebie jego instalacji  i automatycznie przekierować nas na stronę producenta Adobe, skąd będzie można pobrać najbardziej aktualną wersję Adobe Flash Player pl.

W najnowszej odsłonie tej aplikacji poprawiono przede wszystkim wydajność odtwarzanych filmików, a także ulepszono narzędzie do renderowania grafik. Od teraz plugin ten doskonale radzi sobie również z ogromnymi bitmapami, o rozdzielczości 4096 x 4096 pikseli. Adobe Flash Player działa z Windows 7 i z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Pobierz najnowszą wersję Adobe Flash Player za free dostępną poniżej.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Flash Player 10.2.159Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie