Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Flash Player 10.2.159

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.07.2010
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 97050

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Flash Player 10.2.159

Adobe Flash Player 10.2.159 to nowa wersja niezbędnego pluginu do najważniejszych przeglądarek internetowych, który umożliwia przeglądanie zawartości stron oraz ich poszczególnych elementów zrealizowanych we Flashu. Download Adobe Flash Player 10 to obowiązkowa czynność dla każdego użytkownika sieci. Bez tego narzędzia nie możliwe staje się przede wszystkim poprawne wyświetlanie filmików, animacji, czy choćby gier stworzonych w formacie Flash, bez którego większość stron nie mogłaby funkcjonować.

Adobe Flash Player do pobrania za darmo z naszego serwisu jest kompatybilny z praktycznie każdą liczącą się przeglądarką internetową. Możliwe jest więc pobranie Adobe Flash Player do Internet Explorer czy FireFox. Oczywiście możliwa jest też instalacja Adobe Flash Player w Opera czy Chrome, dzięki czemu praktycznie każdy użytkownik sieci może uzyskać dostęp do tego narzędzia. Jak sprawdzić czy mamy zainstalowane narzędzie Adobe Flash Player? Nie trzeba wcale nic robić, gdyż jego brak na pewno nie zostanie niezauważony. Już sama przeglądarka w razie braku tego pluginu powinna poinformować użytkownika o potrzebie jego instalacji  i automatycznie przekierować nas na stronę producenta Adobe, skąd będzie można pobrać najbardziej aktualną wersję Adobe Flash Player pl.

W najnowszej odsłonie tej aplikacji poprawiono przede wszystkim wydajność odtwarzanych filmików, a także ulepszono narzędzie do renderowania grafik. Od teraz plugin ten doskonale radzi sobie również z ogromnymi bitmapami, o rozdzielczości 4096 x 4096 pikseli. Adobe Flash Player działa z Windows 7 i z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Pobierz najnowszą wersję Adobe Flash Player za free dostępną poniżej.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Flash Player 10.2.159Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie