Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Flash Player 12.0

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.02.2010
Data modyfikacji: 18.03.2014
Rozmiar: 16,8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 21434

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Flash Player 12.0

Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera. Z Adobe Flash Player 12.0 za free korzysta 99% użytkowników internetu. Adobe Flash Player to wtyczka do przeglądarek internetowych pozwalająca odtwarzać animacje w formacie SWF. Adobe Flash Player posiada kilka wersji dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Można pobrać Adobe Flash Player na Mac OS X, Linux i Windows. W tym miejscu oferujemy edycję Adobe Flash Player 11.9 na wszystkie przegladarki internetowe dostepne dla systemu Windows.


Adobe Flash Player 12.0 pozwala umieszczać w sieci materiały o lepszej nich dotychczas jakości.  Firma Adobe, przy współpracy z Google i Yahoo! udoskonaliła technologię indeksowania zawartości dynamicznej przez mechanizmy wyszukiwania. Adobe Flash Player 12.0 pozwala na tworzenie filtrów, trybów mieszania i wypełnień współpracujących z kompilatorem JIT zestawu Adobe Pixel Bender™. Wtyczka posiada funkcje przekształceń 3D i animacji, dzięki którym można tworzyć prostsze i ciekawsze interfejsy. Nowy Adobe Flash Player pozwala dokładnie określać układ tekstu, rozmieszczając go w wielu kolumnach, wokół obrazów umieszczonych w tekście, w dwóch kierunkach oraz pionowo. To z kolei ułatwia drukowanie dokumentów z poziomu stron internetowych.

Wersja językowa
Nie musisz martwić się o wersję językową Adobe Flash Player 12.0. Menu pl nie jest potrzebne ponieważ po zainstalowaniu pluginu nie trzeba nic konfigurować. Kliknij zielony przycisk pod tekstem Adobe Flash Player – download rozpocznie się automatycznie i po chwili możesz cieszyć się najnowszą technologią flash.

Licencja
Download Flash Player jest całkowicie darmowa – wystarczy zainstalować i używać bez opłat.

.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Flash Player 12.0

dodał: ~:p , 16.03.2010

dobre

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie