Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adblock Plus

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Wladimir Palant
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.02.2011
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 3096

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adblock Plus

Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam. Ich zablokowanie to marzenie niejednego, dlatego też Adblock dla Firefox to rozwiązanie mogące zainteresować wielu użytkowników. Jest to wtyczka darmowa, jeśli jednak ktoś doceni wysiłek jej twórcy, Wladimira Palanta, może przesłać na jego konto jakąkolwiek sumę.

Wtyczka ta jest do pobrania z tej właśnie strony. Ma ona zaledwie 0,5 MB, więc download Adblock Plus zajmie moment. Warto podkreślić, ze działa ona z wersjami FF od 3,5 wzwyż. A jak wygląda jej używanie? Gdy na stronie pojawia się reklama, klikamy po prostu na nią prawym przyciskiem myszki i w menu wybieramy opcję blokady. Przy następnym wejściu an stronę reklama ta już nie będzie się wyświetlać. Można zablokować także całą kategorię (np. banery flash). Znajdująca się na tej stronie wtyczka Adblock Plus do pobrania może pobierać także filtry, które zajmują się automatyczną blokadą danych reklam. Zaawansowani użytkownicy mogą tworzyć również swoje blokady.

Pobierz Adblock Plus i zapomnij o irytujących reklamach! Dzięki tej niewielkiej wtyczce problem z nimi będzie przeszłością. Co warte zauważenie, powinna ona działać również i na innych przeglądarkach. Jak podaje to autor, testował ją z sukcesami na Thunderbirdzie (od wersji 3.0), SeaMonkey (od 2.0) i Mobile (od 1.0). Nie gwarantujemy jednak, że działanie jej na wymienionych będzie takie samo, jak pod Firefoxem. Ale jako że jest to rzecz darmowa, można pobrać ją w każdej chwili i przetestować samemu.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adblock PlusAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie