Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adblock Plus dla Chrome’a

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Adblock Plus
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4150

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adblock Plus dla Chrome’a

Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami. Jako że jest ich w sieci coraz więcej, przyda się to każdemu użytkownikowi posiadającemu przeglądarkę Chrome (jest ona do pobrania z naszych stron). Po pierwsze – nie będzie on bombardowany dziesiątkami filmików, animacji flash i banerów, po drugie – dzięki temu nie będą one spowalniać otwieranie się strony.

Download Adblock Plus można wykonać z tej strony – wystarczy tylko kliknąć link poniżej. W założeniu dodatek ten ma blokować wszystkie reklamy, jednak zdaniem użytkowników, spełnia on swoją rolę raczej kiepsko. Dlaczego? Częściowo owszem, reklamy (zwłaszcza pop-up) są blokowane, jednak sporo zostaje przepuszczonych. Dlatego też słyszy się wiele głosów, że producent pośpieszył się nieco z wydaniem dodatku i powinien go jeszcze dopracować.

Czy krytyka jest słuszna? Cóż, wystarczy pobrać Adblock Plus dla Chrome’a i sprawdzić to osobiście. Nie ma co prawda wydania tego dodatku po polsku, jednak cała jego obsługa polega tylko na jednym kliknięciu na ikonkę. Gdy jest zielona – dodatek działa, gdy czerwona – został wyłączony. I to wszystko, co użytkownik powinien wiedzieć na temat obsługi Adblock Plus dla Chrome’a. Po zamknieciu przeglądarki ustawienie zostaje zapamiętane, więc jeśli raz ustawimy na włączone, to przy każdym nowym otwarciu karty będzie włączone.

Adblock Plus dla Chrome’a to dobry pomysł, jednak z pewnością na tym wydaniu się nie skończy. Tym bardziej, że producent cały czas pracuje nad kolejnymi wersjami rozszerzenia. A póki co polecamy wypróbować istniejącą edycję.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adblock Plus dla Chrome’aAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie