Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Account Manager dla Firefoksa

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Mozilla
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 19.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 369

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Account Manager dla Firefoksa

Account Manager to plugin do Firefoxa, dzięki któremu masz okazję do lepszego zarządzania swoją sieciową tożsamością. Ten dodatek wypuściła Mozilla, czyli producent przeglądarki, więc możesz być pewien, że został on dopasowany idealnie pod jej kątem. Oczywiście download Account Manager nie wymaga żadnych opłat. A czy warto go pobrać?

Stworzony przez Mozilla Firefox Account Manager pozwoli Ci na wprowadzenie nowego standardu uwierzytelniania przy obsłudze Firefox, Google czy też Yahoo. Ten dodatek do Mozilla Firexox będzie wprowadzany również I na innych popularnych stronach, ponieważ póki co nie jest to finalna wersja Account Manager. Można powiedzieć, że ten plugin Account Manager to wersja beta.

Free download Account Manager pozwoli Ci na przetestowanie działania aplikacji. Możesz podzielić się swoimi uwagami producentem. Plugin Mozilla Firefox może więc zostać ulepszony dzięki Tobie! Jeśli chcesz używać tego dodatku, pobierz Account Manager za darmo i wyraź zgodę na zainstalowanie go. By funkcjonował prawidłowo, musisz mieć włączonego managera  haseł. Account Manager za free spowoduje, że na pasku nawigacyjnym pojawi się dodatkowy przycisk (w kształcie kluczyka). Gdy wejdziesz na stronę obsługującą dodatek, podświetli się on. Będzie to znaczyło, że twoja tożsamość jest uwierzytelniona i bezpieczna. Wystarczy klnąc w ikonkę, aby zalogować się (bądź wylogować) z danej strony. Proste?

Account Manager działa pod Windows 7.  Bez problemu uruchomisz także Account Manager  na Xp i Vista. Nie ma wersji Account Manager pl, jednak jest to aplikacja tego typu, że nie potrzebujesz jej mieć w wersji Account Manager pl.  Bez problemu dodatek ten zadziała pod innymi systemami niż Windows, więc możesz używać Account Manager przy Mac, a także korzystać z Account Manager mając Linux.

Jak wspomnieliśmy, jest to wersja beta, mogą więc zdarzyć się przypadki niestabilności dodatku oraz jego “spontanicznego” wyłączania się i włączania.  Producent będzie wdzięczny za  wszelkie uwagi, więc nie wahaj się pisać do niego na temat zaobserwowanych błędów i dziwnych zachowań dodatku.

Na naszych stronach znajdziesz także i inne dodatki do tej popularnej przeglądarki internetowej. Są one w wersjach finalnych, więc nie musisz kłopotać się o prawidłowość ich działania. Oczywiście każdy z nich jest dostępny całkowicie za darmo. Zobacz, jak możesz wzbogacić swoją przeglądarkę!

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Account Manager dla FirefoksaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie