Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

YoWindow 4.0 Build 63

Kategoria: Pozostałe
Producent: Repkasoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2015
Rozmiar: 15 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 15

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis YoWindow 4.0 Build 63

YoWindow to prosty w obsłudze, niewielki i darmowy program wyświetlający na ekranie komputera najważniejsze informacje związane z panującymi w wybranym miejscu warunkami atmosferycznymi. Program jest w pełni darmowy i ma niewielki apetyt na zasoby systemowe, zaś wyświetlane informacje pogodowe mogą pochodzić zarówno z Polski, jak i z całego świata. 

Na uwagę zasługuje przede wszystkim sposób wyświetlania informacji o panujących warunkach atmosferycznych. Wszystko przekazywane jest za pomocą przyjemnych dla oka animacji, które obrazują różne zjawiska takie jak opady, wiatr, zmiany ciśnienia, temperatura, wilgotność itp. Aplikacja obsługuje większość miast w Polsce, zaś wszystkie dane mogą być wyświetlane na przykład pod postacią wygaszacza ekranu lub tapety.  

Co więcej, program YoWindow możemy również zainstalować jako praktyczny dodatek do przeglądarki internetowej Google Chrome. Esteci z pewnością docenią zmiany, jakie zaszły w najnowszej wersji. Przykładowo, możemy wybierać spośród różnych krajobrazów, co pozwala zmieniać wedle indywidualnych preferencji wygląd wszystkich animacji prezentujących aktualną pogodę. Domyślnie do wyboru jest 5 różnych motywów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobrać dodatkowe z sieci i dobierać je według nastroju, pory roku itp. 

Warto wspomnieć, że program YoWindow pozwala zdefiniować kilka miast, które chcemy obserwować pod kątem pogody. Przełączania pomiędzy nimi odbywa się z poziomu listy, ulokowanej w głównym oknie programu. Pogodę możemy obserwować do 4 dni w przyszłość, zaś animacje zmieniają się w zależności od panującej pogody, pory dnia itp. 

Podobne Pozostałe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: YoWindow 4.0 Build 63Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie