Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows Mobile 6.1

Kategoria: Windows Mobile
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.09.2009
Rozmiar: 150.6 MB - 1204.1 MB
System operacyjny: Windows 7
Liczba pobrań: 27385

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Windows Mobile 6.1

Microsoft Windows Mobile jest systemem operacyjnym przeznaczonym dla urządzeń typu palmtop, PocketPC, palmofon i smartphone. W skład Windows Mobile w wersji pl wchodzą programy biurowe, multimedialne i obsługujące połączenie z internetem. Dla osób planujących używanie najnowszego systemu operacyjnego Microsoft dobrą wiadomością jest pełna współpraca Windows Mobile z Windows 7. Windows 7 automatycznie wykrywa podłączony sprzęt, pobiera odpowiednie sterowniki i używając Windows Mobile Device Center pozwala konfigurować ustawienia i synchronizację z Windows Phone. Windows Mobile działa po polsku. Nie jest wymagane przy polskiej wersji Windows Mobile osobne spolszczenie. Komponenty Windows Mobile są do pobrania na stronach Microsoft - Microsoft Office Mobile, Windows Media Player Mobile, Microsoft Office Outlook Mobile, Internet Explorer Mobile. Wszystkie aplikacje Windows Mobile za darmo można także uaktualnić.

Bez względu jaką formę kontaktu preferujesz ty i twoi znajomi, rodzina lub partnerzy biznesowi – zawsze będziesz w kontakcie. Posiadając na telefonie system MS Windows Mobile serii 6 możesz pisać, odbierać i wysyłać wiadomości e-mail. Windows Mobile 6.1 obsługuje kanały SMS, i wiadomości błyskawiczne w formie rozmowy. Najnowszy Windows Mobile postawił sobie za cel jak najlepszą wydajność obsługi. Dzięki takim funkcjom jak Smart Dial szybciej znajdujesz kontakty i szybciej załatwiasz ważne sprawy. Opcja Click-to-Call pozwala zatelefonować na numer zamieszczony we wiadomości lub na stronie internetowej za pomocą jednego kliknięcia. Jeśli chcesz sprawdzić datę lub skonsultować się z mapą podczas rozmowy telefonicznej nic nie stoi na przeszkodzie. Kontakty, poczta głosowa, wiadomości SMS i e-mail znajdują się zawsze pod ręką na głównym ekranie. Ze stron Microsoft ściągniesz odpowiednie dodatki na komórkę (np. gry, aplikacje antywirusowe) z Windows Mobile za free.

Windows Mobile pozwala na koordynację wszystkich kontaktów – zawodowych i prywatnych – dzięki synchronizacji wszystkich kont e-mail na telefonie. Terminarz w Windows Mobile umożliwiając download wpisów z komputera pozwala kontrolować zaplanowane obowiązki i spotkania. Aplikacja Microsoft Office OneNote Mobile 2007 daje możliwość tworzenia notatek i dodawania ich do kalendarza a potem synchronizowania z programem Office OneNote 2007 w komputerze. Jeśli nieoczekiwanie masz chwilę, aby pracować nad plikami zachowanymi na komputerze użyj Internet Explorer na Mobile Windows Mobile i ściągnij potrzebne dokumenty aby pracować z nimi w telefonie. Po zakończonej pracy zaktualizujesz pliki z tymi na komputerze stacjonarnym. Windows Mobile pozwala synchronizować każdy program działający na komputerze i telefonie.

W czasach, kiedy większość telefonów wyposażonych jest w aparaty fotograficzne Windows Mobile ułatwia obsługę aparatu i zarządzanie zbiorami zdjęć na telefonie. Windows Mobile daje możliwość konfiguracji aparatu, w tym technologię wykrywania twarzy i uśmiechu, tryb panoramiczny oraz funkcję „Touch focus" (dotykowe ustawianie ostrości). Zdjęcia można ustawić jako ikony kontaktów lub tapetę albo wysłać w e-mailu, MMSem, umieścić w internecie lub wysłać do komputera przez kabel USB lub Bluetooth. Windows Mobile 6.1 umożliwia download zdjęć z komputera na telefon a usługa Windows Live pozwala przesłać zdjęcia z telefonu na stronę Windows Live Spacer jednym kliknięciem. System Windows Mobile 6.1 nie zapomina o rozrywce. Przenośna wersja programu Windows Media Player umożliwia oglądanie filmów oraz plików multimedialnych (miedzy innymi MP3, AAC, WMA/WMV i MPEG-4). Synchronizacja Windows Media Player Mobile i komputera jest niesłychanie prosta a poprzez Windows Mobile Bluetooth można korzystać z zestawu słuchawkowego.

Zapraszamy do naszego działu Mobile i oprócz Windows Mobile, pobierz inne programy niezbędne dla twej komórki.

Podobne Windows Mobile


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows Mobile 6.1

dodał: ~anonim , 22.02.2010

czy pójdzie na nokie 5130 xm??

dodał: ~anonim , 15.01.2010

bhbbbbhfufugufgufguhgfghfdghfgh

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie