Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FormatFactory 3.3

Kategoria: Windows Mobile
Producent: FormatFactory
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.03.2014
Rozmiar: 55.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 139

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FormatFactory 3.3

FormatFactory to darmowa aplikacja, która umożliwia szybką konwersję plików multimedialnych do najbardziej popularnych formatów takich, jak MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV, SWF oraz MP3, WMA, MMF, AMR, OGG, M4A i WAV. Całość doskonale sprawdza się podczas konwertowania multimediów z urządzeń mobilnych w taki sposób, by można było korzystać z nich na komputerach stacjonarnych. Proste, intuicyjne menu dostępne jest także w polskiej wersji językowej, co w znacznym stopniu ułatwia obsługę oprogramowania. Nie zabrakło tutaj także dostępu do modułu formatowania plików graficznych. Obsługiwane formaty to między innymi JPG, BMP, PNG, TIF oraz ICO.

Co więcej, FormatFactory pozwoli na przekonwertowanie plików wideo do odpowiedniego formatu oraz rozdzielczości, która obsługiwana jest przez nasz telefon komórkowy. Funkcja ta pozwala na oglądanie filmów na nieco starszych smartfonach oraz telefonach komórkowych, które nie obsługują rozdzielczości HD i popularnych formatów audio-wideo.

Podczas instalacji programu należy zwrócić uwagę na proponowane dodatkowe komponenty takie, jak pasek narzędziowy Ask Toolbar, które nie każdemu przypadną do gustu. Aby nie zostały zainstalowane należy odznaczyć odpowiednie opcje.

Podobne Windows Mobile


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FormatFactory 3.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie