Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ActiveSync 4.5

Kategoria: Windows Mobile
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.03.2014
Rozmiar: 7.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 189

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ActiveSync 4.5

ActiveSync w wersji 4.5 to bezpłatne oprogramowanie Microsoftu, które pozwala na wymianę danych (synchronizacja) pomiędzy PC z Windowsem i programem pocztowym Outlook, a urządzeniami mobilnymi z Windows Mobile oraz Windows CE (smartfony, tablety, nawigacje, pocket PC).

Dzięki niemu w prosty sposób zsynchronizujemy między innymi:

- wiadomości e-mail,
- kontakty oraz dane z kalendarza,
- dokumenty i notatki,
- multimedia (zdjęcia, muzykę, pliki wideo).

Obsługa ActiveSync jest niezwykle prosta i intuicyjna. Po podłączeniu urządzenia mobilnego do komputera PC, program automatycznie wykrywa ich zgodność i pozwala na wymianę danych. Cały proces odbywa się za pośrednictwem kabla USB, kabla szeregowego lub poprzez bezprzewodowe połączenie Bluetooth. Nie zabrakło tutaj także możliwości synchronizacji z serwerem Exchange Server. Oprogramowanie współpracuje z następującymi mobilnymi wersjami systemu Windows: Mobile 5.0, Mobile 2003 SE, Mobile 2003, CE 3.0, Pocket PC 2002. Dodatkowym atutem ActiveSync jest polska wersja językowa.

Podobne Windows Mobile


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ActiveSync 4.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie