Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson PC Companion 2

Kategoria: Sony Ericsson
Producent: Sony Ericsson
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2011
Rozmiar: 25,3 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1846

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Sony Ericsson PC Companion 2

Sony Ericsson PC Companion 2 to aplikacja komputerowa, która pozwala użytkownikom na zarządzanie telefonami komórkowymi wyprodukowanymi przez firmę Sony Ericsson.  Program składa się z kilku głównych pakietów opcji, które zapewniają szereg niezwykle przydatnych funkcji. Oprócz klasycznych opcji związanych z zarządzaniem połączeniami czy wiadomościami tekstowymi, istnieją również inne, m.in. Media Go - umożliwia odtwarzanie i przesyłanie plików multimedialnych,  Sekcja Suport Zone – ułatwia automatyczną aktualizację oprogramowania telefonu do najnowszej z dostępnych wersji oraz Sony Ericsson Sync – która pozwala na przeprowadzenie bezprzewodowej synchronizacji zawartości telefonu ze stroną SE.  Program oferuje również Menadżer plików, który umożliwia przeglądanie i kopiowanie plików z telefonu do komputera i z komputera do telefonu. Wystarczy tylko posiadać kabel USB, który umożliwi podłączenie telefonu do PCta i jest to najlepszy, choć nie jedyny sposób komunikacji pomiędzy dwoma urządzeniami. Możliwe jest też przesyłanie danych przy użyciu Bluetootha lub sieci WiFi, jednak jest to mniej efektywny sposób.

Program jest dostępny w ponad 25 wersjach językowych, w tym oczywiście w języku polskim. Interfejs Sony Ericsson PC Companion 2 jest nowoczesny i bardzo czytelny, dlatego jego obsługa jest banalnie prosta, a wszelkie opcje są bardzo precyzyjnie opisane. Aplikacja wymaga podłączenia do Internetu i posiadania systemu operacyjnego Windows w wersji przynajmniej XP. Co bardzo ważne, program jest zupełnie darmowy i nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a możesz go znaleźć oczywiście w naszym serwisie. 

Podobne Sony Ericsson


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sony Ericsson PC Companion 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie