Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SmartMovie Converter for Sony Ericsson Symbian UIQ 3.41

Kategoria: Sony Ericsson
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 2.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2067

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SmartMovie Converter for Sony Ericsson Symbian UIQ 3.41

SmartMovie Converter pozwala przerabiać filmy, tak aby można było je odtwarzać w urządzeniu mobilnym.


Narzędzie pozwala zdefiniować wielkość obrazu, częstotliwość próbkowania dźwięku i obrazu, oraz stopień kompresji. Jako formaty wejściowe konwerter obsługuje wszystkie obsługiwane przez zainstalowane kodeki. 

Podobne Sony Ericsson

 • Sony Ericsson PC Companion

  Sony Ericsson PC Companion 2 to aplikacja komputerowa, która pozwala użytkownikom na zarządzanie telefonami komórkowymi wyprodukowanymi przez firmę Sony Ericsson.

 • Remote Sony Ericsson UIQ2 1.42

  Remote Sony Ericsson UIQ2 1.42 to narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym za pośrednictwem komputera.

 • Mobiola Web Camera 2.5.21 (Sony Ericsson)

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu komórkowego z budowanym aparatem jako bezprzewodową lub przewodową kamerę wideo.

 • Mobiola Headset 1.0 Sony Ericsson

  Aplikacja pozwala wykorzystywać telefon komórkowy jako zestaw słuchawkowy niezbędny do prowadzenia rozmów za pomocą komunikatorów internetowych takich jak Skype.

 • Remote Sony Ericsson UIQ 3 Professional 2.90

  Remote Sony Ericsson UIQ 3 Professional 2.90 to narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym za pośrednictwem komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SmartMovie Converter for Sony Ericsson Symbian UIQ 3.41Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie