Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobiola Web Camera 1.1 (Sony Ericsson)

Kategoria: Sony Ericsson
Producent: Warelex LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1305

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mobiola Web Camera 1.1 (Sony Ericsson)

Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu komórkowego z budowanym aparatem jako bezprzewodową lub przewodową kamerę wideo.

Komunikacja z komputerem odbywa się za pomocą kabla USB lub interfejsu Bluetooth. Aplikacja polecana tym którzy posiadają nowoczesny telefon komórkowy i chcieliby prowadzić wideorozmowy za pomocą komunikatorów internetowych.

Uwaga!
Wersja trial pozwala na 3 dni bezpłatnego użytkowania.

Podobne Sony Ericsson

 • Sony Ericsson PC Companion

  Sony Ericsson PC Companion 2 to aplikacja komputerowa, która pozwala użytkownikom na zarządzanie telefonami komórkowymi wyprodukowanymi przez firmę Sony Ericsson.

 • Remote Sony Ericsson UIQ 3 Professional 2.90

  Remote Sony Ericsson UIQ 3 Professional 2.90 to narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym za pośrednictwem komputera.

 • Mobiola Screen Capture 2.6.4 Sony Ericsson

  Aplikacja umożliwia przekazywanie na żywo obrazu z ekranu urządzenia mobilnego do komputera.

 • Remote Sony Ericsson UIQ2 1.42

  Remote Sony Ericsson UIQ2 1.42 to narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym za pośrednictwem komputera.

 • Mobiola Headset 1.0 Sony Ericsson

  Aplikacja pozwala wykorzystywać telefon komórkowy jako zestaw słuchawkowy niezbędny do prowadzenia rozmów za pomocą komunikatorów internetowych takich jak Skype.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobiola Web Camera 1.1 (Sony Ericsson)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie