Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Syncios 5.0.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: AnvSoft Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.01.2016
Rozmiar: 63,32 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 30

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Syncios 5.0.2

Syncios to prosty w obsłudze, lekki i w pełni darmowy program, przeznaczony do synchronizacji urządzeń marki Apple tj. iPhone, iPad czy iPod z komputerem pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego Windows. 

Za pomocą tego programu przeprowadzimy szybką i bezproblemową wymianę danych pomiędzy komputerem a urządzeniem Apple wyposażonym zarówno w najnowszy system iOS, jak również starsze edycje tj. iOS 5, iOS 6, iOS 7 itp. Oczywiście synchronizacja danych, muzyki, materiałów wideo, zdjęć, kontaktów czy e-booków to tylko podstawowa funkcjonalność tego programu. Syncios wyposażono w szereg dodatkowych opcji i usprawnień, które znacząco podnoszą jego przydatność w codziennym użytkowaniu. 

Mowa między innymi o narzędziach, które umożliwiając pobieranie klipów wideo z wielu popularnych stron. Po pobraniu konkretnego filmu, możemy je od razu wysłać na urządzenie. Ponadto możemy zarządzać oprogramowaniem na telefonie lub tablecie z logo nadgryzionego jabłka, jak również sprawdzić szczegółowe informacje na jego temat. Mowa tu nie tylko o nazwie modelu, ale również o numerze seryjnym, fabrycznym kolorze (możemy sprawdzić, czy urządzenie miało wymienianą obudowę), wersji systemu, stanie baterii czy ilości wbudowanej pamięci flash. 

To wszystko? Nic z tych rzeczy - to nie koniec wszystkich możliwości. Oprócz wcześniej wspomnianych opcji, do dyspozycji mamy także możliwość tworzenia dzwonków czy też konwertowania multimediów do formatów zgodnych z urządzeniami Apple. Ponadto możemy wyodrębniać pliki z kopii zapasowych iTunes, czyścić pamięć podręczną, jak również segregować kontakty. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby podłączyć do komputera wiele urządzeń z systemem iOS jednocześnie i wymieniać pomiędzy nimi dane, sterując wszystkim za pomocą komputera z zainstalowanym programem Syncios.

Kolejną zaletą programu jest bardzo prosta i bezproblemowa obsługa oraz miły dla oka, czytelny interfejs. Dzięki temu nawet początkujący użytkownik bez doświadczenia informatycznego będzie w stanie poradzić sobie ze wszystkimi możliwościami. 

Podobne Pozostałe

 • Kingo Android Root

  Kingo Android Root to darmowe oprogramowanie, które służy do tzw. rootowania urządzeń mobilnych współpracujących z systemem operacyjnym Google Android. Całość jest przy tym przyjazna w obsłudze i nawet nieco mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć problemów.

 • Samsung Kies

  Samsung Kies jest to nowoczesne oprogramowanie służące do zarządzania wszelkimi danymi w telefonach Samsung.

 • sn0wbreeze

  Dzięki sn0wbreeze poszerzysz możliwości swojego iPhone'a! Pobierz go za darmo!

 • CloneDVD mobile

  Jeśli chcemy w szybki sposób przekonwertować materiał wideo znajdujący się na dysku naszego komputera do formatu zgodnego z większością urządzeń mobilnych (konsole Sony PSP, iPody, iPhony, iAudio X5, itd), wystarczy, że pobierzemy i zainstalujemy program o nazwie CloneDVD mobile.

 • DiskAid

  DiskAid umożliwia bezporblemowe kopiowanie plików z komputera na urzadzenia przenośne z systemem iOS bez konieczności robienia tzw. jailbreak'a.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Syncios 5.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie