Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

sn0wbreeze 2.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: Dev Team
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 25 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 110

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis sn0wbreeze 2.9

Posiadasz iPhone'a i chciałbyś go odblokować, by mieć możliwość instalacji oprogramowania nie tylko za pośrednictwem oficjalnego kanału Apple?

Nic prostszeg! Wystarczy, że zainstalujesz program o nazwie sn0wbreeze. Ten w bardzo prosty sposób pozwoli na zmianę oprogramowania w najpopularniejszym produkcie firmy z Cupertino w wersji 2G, 3G, 3GS lub 4. Jailbreak możli jest dla oprogramowania od wersji 3.1.3 aż do 6.1.2. Warto dodać, że sn0breeze wyłącza jednocześnie aktualizację sterowników dla wbudowanego modemu. 

Podobne Pozostałe

 • Custom Theme Converter

  Custom Theme Converter to darmowa, niewielka aplikacja pozwalająca zmienić wygląd motywów menu dla konsoli Sony PSP oraz Sony PlayStation 3.

 • CloneDVD mobile

  Jeśli chcemy w szybki sposób przekonwertować materiał wideo znajdujący się na dysku naszego komputera do formatu zgodnego z większością urządzeń mobilnych (konsole Sony PSP, iPody, iPhony, iAudio X5, itd), wystarczy, że pobierzemy i zainstalujemy program o nazwie CloneDVD mobile.

 • Syncios

  Bardzo prosty w obsłudze i niewymagający wielu zasobów systemowych pakiet narzędzi przeznaczony do kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych marki Apple z poziomu komputera z systemem Windows.

 • BlueSoleil

  Jeśli często synchronizujemy dane pomiędzy urządzeniem mobilnym, a komputerem PC to wiemy, że dobre oprogramowanie do zarządzania danymi jest niezwykle przydatne. Tutaj warto zwrócić uwagę na BlueSoleil od IVT Corporation.

 • HTC Sync

  HTC Sync jest to oprogramowanie, które służy do synchronizacji oraz zarządzania danymi, które znajdują się w telefonie HTC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: sn0wbreeze 2.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie