Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

sn0wbreeze 2.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: Dev Team
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 25 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 104

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis sn0wbreeze 2.9

Posiadasz iPhone'a i chciałbyś go odblokować, by mieć możliwość instalacji oprogramowania nie tylko za pośrednictwem oficjalnego kanału Apple?

Nic prostszeg! Wystarczy, że zainstalujesz program o nazwie sn0wbreeze. Ten w bardzo prosty sposób pozwoli na zmianę oprogramowania w najpopularniejszym produkcie firmy z Cupertino w wersji 2G, 3G, 3GS lub 4. Jailbreak możli jest dla oprogramowania od wersji 3.1.3 aż do 6.1.2. Warto dodać, że sn0breeze wyłącza jednocześnie aktualizację sterowników dla wbudowanego modemu. 

Podobne Pozostałe

 • HandBrake

  HandBrake to niezwykle przydatna aplikacja multiplatformowa, która w prosty sposób pozwoli na konwersję zawartości płyt DVD do popularnych formatów wideo, takich jak MP4, MKV, MPEG-4 czy H.264, które są najczęściej kompatybilne z najpopularniejszymi urządzeniami mobilnymi.

 • Samsung Kies

  Samsung Kies jest to nowoczesne oprogramowanie służące do zarządzania wszelkimi danymi w telefonach Samsung.

 • Andy

  W pełni bezpłatny i prosty w obsłudze program przeznaczony dla tych, którzy chcą korzystać z aplikacji i gier przeznaczonych na system Google Android na swoim komputerze osobistym.

 • Kingo Android Root

  Kingo Android Root to darmowe oprogramowanie, które służy do tzw. rootowania urządzeń mobilnych współpracujących z systemem operacyjnym Google Android. Całość jest przy tym przyjazna w obsłudze i nawet nieco mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć problemów.

 • AirDroid

  Ciekawa aplikacja, za pomocą której szybko i bezproblemowo połączymy smartfon lub tabet działający pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: sn0wbreeze 2.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie