Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung Kies 22

Kategoria: Pozostałe
Producent: Samsung Electronics Co., Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.04.2013
Rozmiar: 66,3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 419

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Samsung Kies 22

Tym razem coś dla posiadaczy urządzeń marki Samsung, które wyposażone są w system operacyjny Android lub Bada. Program Kies, bo o nim mowa to niezwykle rozbudowane i dopracowane oficjalne narzędzie służące do komunikacji, przesyłania plików, synchronizacji danych między smartfonem/tabletem, a komputerem oraz instalacji aktualizacji oprogramowania.

Dzieki Samsung Kies użytkownik w prosty i intuicyjny sposób może synchronizować książkę adresową, skrzynkę mailową, przenosić zdjęcia, pliki wideo oraz dokumenty z telefonu na komputer i odwrotnie. Jest to także niezastąpione narzędzie podczas tworzenia kopii zapasowych. Dzięki opisywanej aplikacji możemy także szybko sprawdzić, czy nie pojawiły się aktualizacje systemowe dla posiadanego przez nas urządzenia.

Po odpowiednim skonfigurowaniu użytkownik dostaje do dyspozycji podstawowy odtwarzacz audio-wideo oraz prostą przeglądarkę zdjęć. W pakiecie z programem Kies producent udostępnia także całą paczkę ze sterownikami dla wszystkich modeli smartfonów i tabletów (zarówno dla systemu Android, jak i Bada). Kolejna funkcja to bezpośredni dostęp do szerokiej gamy gier i aplikacji w sklepie Samsung Apps (alternatywa dla Google Play).

Podobne Pozostałe

 • sn0wbreeze

  Dzięki sn0wbreeze poszerzysz możliwości swojego iPhone'a! Pobierz go za darmo!

 • AirDroid

  Ciekawa aplikacja, za pomocą której szybko i bezproblemowo połączymy smartfon lub tabet działający pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.

 • CloneDVD mobile

  Jeśli chcemy w szybki sposób przekonwertować materiał wideo znajdujący się na dysku naszego komputera do formatu zgodnego z większością urządzeń mobilnych (konsole Sony PSP, iPody, iPhony, iAudio X5, itd), wystarczy, że pobierzemy i zainstalujemy program o nazwie CloneDVD mobile.

 • DiskAid

  DiskAid umożliwia bezporblemowe kopiowanie plików z komputera na urzadzenia przenośne z systemem iOS bez konieczności robienia tzw. jailbreak'a.

 • Syncios

  Bardzo prosty w obsłudze i niewymagający wielu zasobów systemowych pakiet narzędzi przeznaczony do kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych marki Apple z poziomu komputera z systemem Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Samsung Kies 22Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie