Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung Kies 3.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Samsung Electronics Co., Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.09.2011
Data modyfikacji: 26.02.2014
Rozmiar: 37.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2390

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Samsung Kies 3.2

Samsung Kies jest to nowoczesne oprogramowanie służące do zarządzania wszelkimi danymi w telefonach Samsung. Dzięki niemu mamy możliwość synchronizować multimedia czy listy kontaktów pomiędzy smartphonem a komputerem. Możemy również za pośrednictwem komputera zarządzać zainstalowanymi w smartphonie aplikacjami. Dzięki aplikacji użytkownik może w wygodny sposób zarządzać znajdującymi się w telefonie kontaktami jak również zdjęciami czy muzyką. Przy pomocy Samsung Kies możemy również w wygodny sposób przenosić dane pomiędzy telefonem a komputerem. Mamy również możliwość modyfikowania oraz tworzenia na komputerze ich kopi zapasowych. 

Program komunikuje się z komputerem przy pomocy kabla USB, ma również możliwość nawiązać połączenie za pośrednictwem Bluetooth. Należy dodać, iż telefony z systemem Android nie będą się komunikować przez Bluetooth. Program posiada również wbudowany odtwarzacz plików audio-wideo oraz przeglądarkę grafiki. Podczas instalacji programu w systemie instalowane są również sterowniki dla telefonów, dzięki temu użytkownicy mają możliwość obsługiwać urządzenie pracujące w trybie USB. Jest to szczególnie przydatne jeżeli chcemy skopiować na telefon pliki w formatach, które nie są obsługiwane przez Samsung Kies. Dodatkowo mamy możliwość z poziomu programu aktualizować oprogramowanie na telefonie. Mamy również dostęp do sklepu Samsung Apps. Możemy z niego pobierać różne multimedia, zarówno płatne jak i darmowe i instalować je bezpośrednio na telefonie. Funkcja ta nie jest jednak dostępna dla telefonów z Androidem.

Podobne Pozostałe

 • Kingo Android Root

  Kingo Android Root to darmowe oprogramowanie, które służy do tzw. rootowania urządzeń mobilnych współpracujących z systemem operacyjnym Google Android. Całość jest przy tym przyjazna w obsłudze i nawet nieco mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć problemów.

 • DiskAid

  DiskAid umożliwia bezporblemowe kopiowanie plików z komputera na urzadzenia przenośne z systemem iOS bez konieczności robienia tzw. jailbreak'a.

 • AirDroid

  Ciekawa aplikacja, za pomocą której szybko i bezproblemowo połączymy smartfon lub tabet działający pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.

 • MoboRobo

  Darmowe i bardzo pomocne narzędzie, dzięki któremu będziemy mieć możliwość zarządzania zawartością urządzeń mobilnych pracujących na systemie operacyjnym Google Android lub Apple iOS.

 • BlueSoleil

  Jeśli często synchronizujemy dane pomiędzy urządzeniem mobilnym, a komputerem PC to wiemy, że dobre oprogramowanie do zarządzania danymi jest niezwykle przydatne. Tutaj warto zwrócić uwagę na BlueSoleil od IVT Corporation.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Samsung Kies 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie