Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Navigo

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Pozostałe
Producent: Navigo Sp. z o.o.
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.11.2009
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7

Brak

Opis Navigo

Najnowsze mapy NAVIGO opierają się na mapach firmy COPERNICUS. NAVIGO zawiera ponad 1300 planów miast i miejscowości i ponad 70 tysięcy obiektów przydatnych w podróży. Ponadto, program NAVIGO zawiera lokalizacje około dwóch milionów dokładnych adresów. NAVIGO działa po polsku. Niestety, w przypadku pełnej wersji NAVIGO download nie jest możliwy. Nie ma także wersji trial, dzięki której byłoby możliwe wypróbowanie NAVIGO za darmo.

NAVIGO pozwala planować trasę podróży. Oprócz standardowych parametrów można w niej uwzględnić punkty przelotowe, przerwy lub koszt paliwa. Dzięki NAVIGO znajdziesz szczegółowe obiekty, takie jak bankomat, poczta, hotel, stacja benzynowa, supermarket, serwis samochodowy. Punkty można szukać na wybranej trasie lub blisko wybranego punktu. NAVIGO posiada opcję śledzenia pozycji GPS na notebooku lub cyfrowy atlas z lokalizacją GPS na PDA (Polska). Inne możliwości NAVIGO: planowanie podróży z przerwami na posiłki lub zwiedzanie, sortowanie rezultatów wyszukiwania, zapis i odtworzenie przejazdu GPS, dodawanie lokalizacji, drukowanie map, obrót mapy, tryb nocny, pomiar odległości. Podobne od NAVIGO programy do pobrania na komputer lub telefon komórkowy z naszego serwisu.

Wymagania systemowe

NAVIGO działa na następujących systemach operacyjnych: Windows 2000 i Windows XP. Producent nie podaje informacji na temat wprowadzenia wersji NAVIGO kompatybilnej z Windows 7.

Wymagania sprzętowe

Polska: minimum 128 MB RAM (zalecane 256 MB), Pentium II 350 MHz, CD-ROM, karta grafiki o rozdzielczości min. 800x600 (zalecane 1024x768) i min. 256 kolorów, 130 MB wolnego miejsca na dysku. Mapa Polski wraz z planami miast wymaga karty pamięci zewnętrznej 128 MB (zalecana 256 MB). Wybrane regiony mogą być instalowane w pamięci wewnętrznej urządzenia. Europa: minimum 512MB RAM, procesor 1.3 GHz, CD-ROM, karta grafiki o rozdzielczości min. 1024x768, 2 GB wolnego miejsca na dysku.

Licencja i cena

NAVIGO nie jest freeware. Nie ma ogólnodostępnej wersji ewaluacyjnej NAVIGO na licencji trial. Najlepiej kupić oryginalny produkt w sklepie producenta – www.navigo.pl. Tylko na www.navigo.pl, kupując NAVIGO dostaniesz za free możliwość dodania danych turystycznych do mapy. Cena programu to około 190 zł. Kup NAVIGO i ściągnij na swój komputer.

Na naszym serwisie znajdziesz mapy podobne NAVIGO – pobierz już teraz.

Podobne Pozostałe

 • Andy

  W pełni bezpłatny i prosty w obsłudze program przeznaczony dla tych, którzy chcą korzystać z aplikacji i gier przeznaczonych na system Google Android na swoim komputerze osobistym.

 • Custom Theme Converter

  Custom Theme Converter to darmowa, niewielka aplikacja pozwalająca zmienić wygląd motywów menu dla konsoli Sony PSP oraz Sony PlayStation 3.

 • Automapa

  Automapa 6.10 to elektroniczny pomocnik dla każdego kierowcy

 • Kingo Android Root

  Kingo Android Root to darmowe oprogramowanie, które służy do tzw. rootowania urządzeń mobilnych współpracujących z systemem operacyjnym Google Android. Całość jest przy tym przyjazna w obsłudze i nawet nieco mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć problemów.

 • HTC Sync

  HTC Sync jest to oprogramowanie, które służy do synchronizacji oraz zarządzania danymi, które znajdują się w telefonie HTC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Navigo

dodał: ~j.zawiejski@wp.pl , 04.12.2014

Treść komentarza.\\nKupiłem Wasz MYNAVI 5, nawigacja GPS. Ale program jest do .....!!! Ponieważ macie w WIN 32, a ja niestety mam kompa 64bit. Nie mogę aktualizacji wklepać.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie