Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MOBILedit! with Ringtone Editor 4.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: COMPELSON Labs
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 20.10.2010
Rozmiar: 29.93 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 296

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis MOBILedit! with Ringtone Editor 4.3

MOBILedit! with Ringtone Editor 4.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, którzy chcą mieć pełny dostęp do zasobów telefonu z poziomu komputera. Dzięki temu programowi obsługa urządzeń mobilnych staje się znacznie prostsza i szybsza. Możemy wyświetlać szczegółowe informacje na temat aparatu – wraz z takimi danymi jak status baterii, siła sygnału, operator, wersja oprogramowania, IMEI – a także dokonywać operacji jak projektowanie tapet.

To jeszcze nie wszystko, uprzedzamy jednak, że nie ma wydania MOBILedit! pl, więc do obsługi aplikacji przyda się znajomość angielskiego w stopniu co najmniej średnim – inaczej można niechcący coś zepsuć. A jeśli znamy ten język, możemy w nich tworzyć dzwonki, synchronizować zawartość, a nawet odczytywać w telefonie e-booki! To ostatnie możliwe dzięki technologii mBoox. Download MOBILedit! mogą wykonać posiadacze telefonów następujących marek: Alcatel, LG, Motorola, Nokia, Panasonic, Philips, Kyocera, Sagem, Samsung, Sharp, Siemens, Sony Ericsson. Skorzystają także posiadacze iPhone oraz używający Windows Mobile. Nie zaszkodzi mieć nikomu taką wszechstronną aplikację.

Aplikacja działa na wszystkich systemach Windows. Trzeba jednak zaznaczyć, że zdarzały się problemy pracą programu na Vista. Oczywiście komórkę musimy podłączyć do telefonu – możemy tego dokonać za pomocą Bluetootha, kabla lub podczerwieni. Nie ma wydania MOBILedit! with Ringtone Editor 4.3 za darmo. Na tej stronie prezentujemy wersję trial, która pozwala na używanie programu przez 30 dni. To wystarczająco długo, aby przekonać się o jej możliwościach. Dlatego zachęcamy do pobrania i osobistego zapoznania się z nią!

Podobne Pozostałe

 • BlueSoleil

  Jeśli często synchronizujemy dane pomiędzy urządzeniem mobilnym, a komputerem PC to wiemy, że dobre oprogramowanie do zarządzania danymi jest niezwykle przydatne. Tutaj warto zwrócić uwagę na BlueSoleil od IVT Corporation.

 • CloneDVD mobile

  Jeśli chcemy w szybki sposób przekonwertować materiał wideo znajdujący się na dysku naszego komputera do formatu zgodnego z większością urządzeń mobilnych (konsole Sony PSP, iPody, iPhony, iAudio X5, itd), wystarczy, że pobierzemy i zainstalujemy program o nazwie CloneDVD mobile.

 • Syncios

  Bardzo prosty w obsłudze i niewymagający wielu zasobów systemowych pakiet narzędzi przeznaczony do kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych marki Apple z poziomu komputera z systemem Windows.

 • Custom Theme Converter

  Custom Theme Converter to darmowa, niewielka aplikacja pozwalająca zmienić wygląd motywów menu dla konsoli Sony PSP oraz Sony PlayStation 3.

 • MoboRobo

  Darmowe i bardzo pomocne narzędzie, dzięki któremu będziemy mieć możliwość zarządzania zawartością urządzeń mobilnych pracujących na systemie operacyjnym Google Android lub Apple iOS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MOBILedit! with Ringtone Editor 4.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie