Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iPhone PC Suite

Kategoria: Pozostałe
Producent: Melete
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.08.2009
Rozmiar: 28.9MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 4537

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iPhone PC Suite

iPhone PC Suite jest darmowym programem służącym do zarządzania zasobami telefonu iPhone. iPhone PC Suite to program konkurencyjny w stosunku do iTunes, który nie oferuje tylu pomocnych funkcji. Niestety, aby uruchomić program na telefonie trzeba najpierw przeprowadzić złamanie systemu, decydując się na to należy liczyć się z utraceniem gwarancji na iPhone. Należy też wspomnieć, że nie obejdzie się bez iTunes – do prawidłowego działania potrzeby jest iTunes. Należy również mieć zainstalowaną na komputerze platformę Microsoft .NET Framework 2.0 lub nowszą. Nie ma iPhone PC Suite w wersji pl. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że program iPhone PC Suite jest za darmo.

Za pomocą iPhone PC Suite można zarządzać wiadomościami SMS, kontaktami, notatkami, danymi w kalendarzu, zdjęciami, plikami i zakładkami w mobilnej przeglądarce Safari. Najnowszy iPhone PC Suite pozwala zarządzać zdjęciami kontaktów – ustawiać nowe i zmieniać stare. Następną bardzo użyteczną funkcją jest możliwość tworzenia kopii zapasowej wszystkich plików oraz konfiguracji telefonu iPhone, która umożliwia całkowite odzyskanie danych i ustawień iPhone. iPhone PC Suite został wyposażony również w moduł SMS pozwalający na wysyłanie wiadomości SMS przez telefon za pośrednictwem komputera. Zainstaluj iPhone PC Suite i ściągnij na swój komputer pliki z telefonu.

iPhone PC Suite umożliwia zarządzanie zainstalowanymi w telefonie iPhone książkami elektrycznymi (eBook). Poprzez aplikację można przeglądać historię wykonanych, odebranych i nieodebranych połączeń. iPhone PC Suite pozwala na zarządzanie dźwiękami, profilami dźwiękowymi i dzwonkami telefonu. Ważne jest, aby sprawdzić i ustawić synchronizację dzwonków z iTunes w przeciwnym razie mogą zostać one wymazane. iPhone PC Suite posiada funkcję szukania. Jeśli zainteresowały cię możliwości iPhone PC Suite pobierz go z naszego serwisu.

Poprzez iPhone PC Suite możesz zarządzać zbiorami muzyki w iPhone. W aplikacji prostu sposób można wczytywać i usuwać pliki mp3, tworzyć i usuwać playlisty oraz eksportować pliki muzycznych na komputer. Program umożliwia podobne zarządzanie plikami graficznymi. Zdjęcia można przenosić z komputera na telefon i z telefonu na komputer, kopiować i usuwać z telefonu. Zdjęcia obsługiwane są w stuprocentowej rozdzielczości. Także pliki wideo można przenosić między telefonem i komputerem z pomocą funkcji iPhone PC Suite download i upload. Niestety, iPhone PC Suite nie jest po polsku, lecz w języku angielskim a więc należy poczekać na oficjalnie dołączone do iPhone PC Suite spolszczenie. Interfejs jest na tyle graficzny, że nie trudno sobie z nim poradzić bez znajomości języka. W związku z tym, że autorem programu jest firma chińska internetowe biblioteki plików takich jak tapety, czy dzwonki są dostępne w języku chińskim.

Licencja
iPhone PC Suite jest freeware. iPhone PC Suite nie jest trial i nie musisz się martwić o datę wygaśnięcia okresu próbnego. iPhone PC Suite jest free w stu procentach. iPhone PC Suite jest do pobrania z naszego serwisu już teraz za darmo.

Kompatybilność
iPhone PC Suite obsługiwany jest na systemach Windows XP i Windows Vista. Oficjalnie nie potwierdzono zgodności iPhone PC Suite z Windows 7, stanie się to zapewne po oficjalnej premierze nowego systemu operacyjnego Microsoft.

Przypominamy, że do poprawnego działania iPhone PC Suite wymagana jest aplikacja iTunes oraz Microsoft .NET Framework 2.0 a także poprawnie przeprowadzony tzw. jailbreak czyli złamanie systemu telefonu iPhone.

Oprócz iPhone PC Suite polecamy inne programy z działu Obsługa urządzeń mobilnych.

Podobne Pozostałe

 • AirDroid

  Ciekawa aplikacja, za pomocą której szybko i bezproblemowo połączymy smartfon lub tabet działający pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.

 • BlueSoleil

  Jeśli często synchronizujemy dane pomiędzy urządzeniem mobilnym, a komputerem PC to wiemy, że dobre oprogramowanie do zarządzania danymi jest niezwykle przydatne. Tutaj warto zwrócić uwagę na BlueSoleil od IVT Corporation.

 • Custom Theme Converter

  Custom Theme Converter to darmowa, niewielka aplikacja pozwalająca zmienić wygląd motywów menu dla konsoli Sony PSP oraz Sony PlayStation 3.

 • sn0wbreeze

  Dzięki sn0wbreeze poszerzysz możliwości swojego iPhone'a! Pobierz go za darmo!

 • Kingo Android Root

  Kingo Android Root to darmowe oprogramowanie, które służy do tzw. rootowania urządzeń mobilnych współpracujących z systemem operacyjnym Google Android. Całość jest przy tym przyjazna w obsłudze i nawet nieco mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć problemów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iPhone PC SuiteAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie