Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC Sync 3.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: HTC Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.10.2011
Rozmiar: 145,00 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 693

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HTC Sync 3.0

HTC Sync jest to oprogramowanie, które służy do synchronizacji oraz zarządzania danymi, które znajdują się w telefonie HTC. Dzięki niemu bez problemów przeniesiemy wszelkiego rodzaju dane takie jak dokumenty, kontakty, muzykę czy innego rodzaju multimedia pomiędzy telefonem a komputerem. Mamy tu możliwość synchronizacji takich narzędzi jak kalendarz Outlook, manager kontaktów, Outlook Express oraz Windows Contacts. Możemy również zsynchronizować przeglądarkę internetową, której używamy na komputerze z tą w telefonie. Nie będzie trudności z przeniesieniem utworów czy zdjęć zarówno z telefonu na komputer jak i w drugą stronę. Dzięki tej aplikacji możemy również zainstalować na naszym telefonie różne aplikację, które nie są dostępne oficjalnie w serwisie Android Market. Program umożliwia również ściąganie map i rożnych dodatkowych usług do programu Locations dostępnego w telefonach HTC. Do transferu danych pomiędzy telefonem a komputerem używane jest łącze USB 2.0. Dane mogą być synchronizowane z MS Outlook 2000 lub nowszym. Poniżej znajduje się lista telefonów, które są obsługiwane przy pomocy HTC Sync:

HTC Wildfire S, HTC Gratia, HTC, HTC Sensation, HTC Salsa, HTC Hero, HTC Magic, HTC Smart, HTC Tattoo, HTC ChaCha, HTC Desire Z, HTC Legend, HTC Hero ( Android 2.1 ), HTC Incredible S, HTC Desire S, HTC Desire HD, HTC Desire,  HTC Wildfire.Podobne Pozostałe

 • Automapa

  Automapa 6.10 to elektroniczny pomocnik dla każdego kierowcy

 • HandBrake

  HandBrake to niezwykle przydatna aplikacja multiplatformowa, która w prosty sposób pozwoli na konwersję zawartości płyt DVD do popularnych formatów wideo, takich jak MP4, MKV, MPEG-4 czy H.264, które są najczęściej kompatybilne z najpopularniejszymi urządzeniami mobilnymi.

 • CloneDVD mobile

  Jeśli chcemy w szybki sposób przekonwertować materiał wideo znajdujący się na dysku naszego komputera do formatu zgodnego z większością urządzeń mobilnych (konsole Sony PSP, iPody, iPhony, iAudio X5, itd), wystarczy, że pobierzemy i zainstalujemy program o nazwie CloneDVD mobile.

 • MoboRobo

  Darmowe i bardzo pomocne narzędzie, dzięki któremu będziemy mieć możliwość zarządzania zawartością urządzeń mobilnych pracujących na systemie operacyjnym Google Android lub Apple iOS.

 • Syncios

  Bardzo prosty w obsłudze i niewymagający wielu zasobów systemowych pakiet narzędzi przeznaczony do kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych marki Apple z poziomu komputera z systemem Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HTC Sync 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie