Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC Sync 3.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: HTC Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.10.2011
Rozmiar: 145,00 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 692

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HTC Sync 3.0

HTC Sync jest to oprogramowanie, które służy do synchronizacji oraz zarządzania danymi, które znajdują się w telefonie HTC. Dzięki niemu bez problemów przeniesiemy wszelkiego rodzaju dane takie jak dokumenty, kontakty, muzykę czy innego rodzaju multimedia pomiędzy telefonem a komputerem. Mamy tu możliwość synchronizacji takich narzędzi jak kalendarz Outlook, manager kontaktów, Outlook Express oraz Windows Contacts. Możemy również zsynchronizować przeglądarkę internetową, której używamy na komputerze z tą w telefonie. Nie będzie trudności z przeniesieniem utworów czy zdjęć zarówno z telefonu na komputer jak i w drugą stronę. Dzięki tej aplikacji możemy również zainstalować na naszym telefonie różne aplikację, które nie są dostępne oficjalnie w serwisie Android Market. Program umożliwia również ściąganie map i rożnych dodatkowych usług do programu Locations dostępnego w telefonach HTC. Do transferu danych pomiędzy telefonem a komputerem używane jest łącze USB 2.0. Dane mogą być synchronizowane z MS Outlook 2000 lub nowszym. Poniżej znajduje się lista telefonów, które są obsługiwane przy pomocy HTC Sync:

HTC Wildfire S, HTC Gratia, HTC, HTC Sensation, HTC Salsa, HTC Hero, HTC Magic, HTC Smart, HTC Tattoo, HTC ChaCha, HTC Desire Z, HTC Legend, HTC Hero ( Android 2.1 ), HTC Incredible S, HTC Desire S, HTC Desire HD, HTC Desire,  HTC Wildfire.Podobne Pozostałe

 • Custom Theme Converter

  Custom Theme Converter to darmowa, niewielka aplikacja pozwalająca zmienić wygląd motywów menu dla konsoli Sony PSP oraz Sony PlayStation 3.

 • Kingo Android Root

  Kingo Android Root to darmowe oprogramowanie, które służy do tzw. rootowania urządzeń mobilnych współpracujących z systemem operacyjnym Google Android. Całość jest przy tym przyjazna w obsłudze i nawet nieco mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć problemów.

 • Andy

  W pełni bezpłatny i prosty w obsłudze program przeznaczony dla tych, którzy chcą korzystać z aplikacji i gier przeznaczonych na system Google Android na swoim komputerze osobistym.

 • Syncios

  Bardzo prosty w obsłudze i niewymagający wielu zasobów systemowych pakiet narzędzi przeznaczony do kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych marki Apple z poziomu komputera z systemem Windows.

 • AirDroid

  Ciekawa aplikacja, za pomocą której szybko i bezproblemowo połączymy smartfon lub tabet działający pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HTC Sync 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie