Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DiskAid 5.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: DigiDNA
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2010
Data modyfikacji: 14.11.2011
Rozmiar: 4,01 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 318

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DiskAid 5.0

DiskAid to program, który pozwala zmienić iPhone, iPod lub iPad w przenośny dysk zewnętrzny – oczywiście tylko w oczach systemu operacyjnego. Dzięki temu można łatwo przerzucać na niego pliki z twardego dysku, bez konieczności wykonywania jailbreaka. Dlatego też aplikacja ta przyda Ci się, gdy masz jedno z wymienionych urządzeń. Niestety, pełna wersja  DiskAid 5 nie jest dostępna. Prezentowana na tej stronie to 14-dniowy trial.

Pobierz DiskAid 5 za darmo w tej wersji I zobacz samemu, co potrafi. Możesz przenosić dane za pomocą metody przeciągnij i upuść, a także tworzyć katalogi, kasować niepotrzebne pliki itp. DiskAid 5 jest dla iPod, iPada czy iPhona świetnym rozwiązaniem, bowiem można łatwo I szybko przeglądać i modyfikować zawartość urządzenia zewnętrznego. Dostępna na tej stronie wersja pokazowa DiskAid 5 do pobrania ukaże Ci możliwości tej aplikacji.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, DiskAid 5 działa pod Windows 7, Vista i XP. Nie ma niestety konwersji na inne systemy operacyjne, nie użyjesz więc DiskAid 5 na Linux czy Mac. Posiadacze tych systemów musza znaleźć dedykowane im programy tego typu. Musimy uprzedzić, że nie istnieje wersja DiskAid 5 po polsku. Do obsługi przyda się więc znajomość choćby podstawowych komend po angielsku.

Download DiskAid 5 potrwa kilkanaście sekund, bowiem plik instalacyjny ma tylko niecałe 2 MB. Jeśli jednak masz któreś z wymienionych urządzeń Apple, spróbuj! Z pewnością przyda Ci się do transferu i usuwania plików. Ściągnij DiskAid 5 za free w wersji próbnej i zobacz, czy warto nabyć pełną.

Podobne Pozostałe

 • Syncios

  Bardzo prosty w obsłudze i niewymagający wielu zasobów systemowych pakiet narzędzi przeznaczony do kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych marki Apple z poziomu komputera z systemem Windows.

 • DiskAid

  DiskAid umożliwia bezporblemowe kopiowanie plików z komputera na urzadzenia przenośne z systemem iOS bez konieczności robienia tzw. jailbreak'a.

 • HTC Sync

  HTC Sync jest to oprogramowanie, które służy do synchronizacji oraz zarządzania danymi, które znajdują się w telefonie HTC.

 • Samsung Kies

  Samsung Kies jest to nowoczesne oprogramowanie służące do zarządzania wszelkimi danymi w telefonach Samsung.

 • Custom Theme Converter

  Custom Theme Converter to darmowa, niewielka aplikacja pozwalająca zmienić wygląd motywów menu dla konsoli Sony PSP oraz Sony PlayStation 3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DiskAid 5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie