Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DiskAid 5.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: DigiDNA
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.06.2013
Rozmiar: 3,9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 113

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DiskAid 5.4

DiskAid to program, który w szybki sposób zamieni Twojego iPoda touch, iPada lub iPhone'a w przenośny dysk zewnętrzny. Po jego instalacji będziemy mogli  kopiować pliki z komputera na jedno z wymienionych wcześniej urządzeń.

Ponadto program obsługuje także inne zewnętrzne urządzenia z wejściem USB. Sprawia, że komputer rozpoznaje podłączony przez nas sprzęt jako standardowy dysk przenośny, gdzie w tradycyjny sposób możemy dodawać i kopiować pliki lub całe foldery.

Po podłączeniu urządzenia nasz komputer wykryje je automatycznie i wyświetli jego ikonę na pasku zadań. Nie zabrakło także opcji tylko drag&drop. Prezentowana wersja to trial, który umożliwia sprawdzenia wszystkich funkcjonalności programu przez okres 14 dni.

Na końcu należy dodać, że DiskAid pozwala także uzyskać wszystkie podstawowe informacja na temat podłączonego do komputera urządzenia bez konieczności robienia tzw. jailbreak'a.

Podobne Pozostałe

 • Syncios

  Bardzo prosty w obsłudze i niewymagający wielu zasobów systemowych pakiet narzędzi przeznaczony do kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych marki Apple z poziomu komputera z systemem Windows.

 • CloneDVD mobile

  Jeśli chcemy w szybki sposób przekonwertować materiał wideo znajdujący się na dysku naszego komputera do formatu zgodnego z większością urządzeń mobilnych (konsole Sony PSP, iPody, iPhony, iAudio X5, itd), wystarczy, że pobierzemy i zainstalujemy program o nazwie CloneDVD mobile.

 • HandBrake

  HandBrake to niezwykle przydatna aplikacja multiplatformowa, która w prosty sposób pozwoli na konwersję zawartości płyt DVD do popularnych formatów wideo, takich jak MP4, MKV, MPEG-4 czy H.264, które są najczęściej kompatybilne z najpopularniejszymi urządzeniami mobilnymi.

 • AirDroid

  Ciekawa aplikacja, za pomocą której szybko i bezproblemowo połączymy smartfon lub tabet działający pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.

 • MoboRobo

  Darmowe i bardzo pomocne narzędzie, dzięki któremu będziemy mieć możliwość zarządzania zawartością urządzeń mobilnych pracujących na systemie operacyjnym Google Android lub Apple iOS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DiskAid 5.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie