Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Create-Ringtone 4.99

Kategoria: Pozostałe
Producent: MobilityFlow / Create-Ringtone.com.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 2 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 983

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Create-Ringtone 4.99

­

Create-Ringtone to prosty w obsłudze program do generowania dzwonków dla telefonów komórkowych.

Aplikacja służy do konwertowania plików multimedialnych różnych formatów (min. mp3, wma, wav) na formaty właściwe dzwonkom telefonów. Aktualna wersja programu współpracuje również z iPhonem. ­

Podobne Pozostałe

 • HandBrake

  HandBrake to niezwykle przydatna aplikacja multiplatformowa, która w prosty sposób pozwoli na konwersję zawartości płyt DVD do popularnych formatów wideo, takich jak MP4, MKV, MPEG-4 czy H.264, które są najczęściej kompatybilne z najpopularniejszymi urządzeniami mobilnymi.

 • MOBILedit! with Ringtone Editor

  MOBILedit! with Ringtone Editor 4.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, którzy chcą mieć pełny dostęp do zasobów telefonu z poziomu komputera.

 • Automapa

  Automapa 6.10 to elektroniczny pomocnik dla każdego kierowcy

 • DiskAid

  DiskAid umożliwia bezporblemowe kopiowanie plików z komputera na urzadzenia przenośne z systemem iOS bez konieczności robienia tzw. jailbreak'a.

 • HTC Sync

  HTC Sync jest to oprogramowanie, które służy do synchronizacji oraz zarządzania danymi, które znajdują się w telefonie HTC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Create-Ringtone 4.99Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie