Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CloneDVD mobile 1.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: SlySoft Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.05.2014
Rozmiar: 5.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 66

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis CloneDVD mobile 1.9

Jeśli chcemy w szybki sposób przekonwertować materiał wideo znajdujący się na dysku naszego komputera do formatu zgodnego z większością urządzeń mobilnych (konsole Sony PSP, iPody, iPhony, iAudio X5, itd), wystarczy, że pobierzemy i zainstalujemy program o nazwie CloneDVD mobile. Dzięki niemu w szybki sposób utworzymy odpowiedni format wideo dla danego urządzenia. Główne zalety aplikacji to przede wszystkim niezwykle prosta obsługa oraz duża szybkość działania.

Nawet najmniej doświadczeni użytkownicy, dzięki intuicyjnemu menu błyskawicznie przekonwertują materiał DVD do jednego z wybranych formatów mobilnych. Kolejną zaletą programu jest możliwość stworzenia wideo w popularnych formatach DivX, XviD, AVI czy MP4 ze standardowej płyty DVD. Całość dodatkowo nie zajmuje wiele miejsca na dysku twardym i może być instalowana nawet na nieco starszych komputerach. Wersja testowa pozwala na skorzystanie z 30 dniowego okresu próbnego. Po tym czasie, by nadal móc konwertować pliki, należy wykupić płatną licencję.

Podobne Pozostałe

 • HandBrake

  HandBrake to niezwykle przydatna aplikacja multiplatformowa, która w prosty sposób pozwoli na konwersję zawartości płyt DVD do popularnych formatów wideo, takich jak MP4, MKV, MPEG-4 czy H.264, które są najczęściej kompatybilne z najpopularniejszymi urządzeniami mobilnymi.

 • DiskAid

  DiskAid umożliwia bezporblemowe kopiowanie plików z komputera na urzadzenia przenośne z systemem iOS bez konieczności robienia tzw. jailbreak'a.

 • MoboRobo

  Darmowe i bardzo pomocne narzędzie, dzięki któremu będziemy mieć możliwość zarządzania zawartością urządzeń mobilnych pracujących na systemie operacyjnym Google Android lub Apple iOS.

 • Andy

  W pełni bezpłatny i prosty w obsłudze program przeznaczony dla tych, którzy chcą korzystać z aplikacji i gier przeznaczonych na system Google Android na swoim komputerze osobistym.

 • MOBILedit! with Ringtone Editor

  MOBILedit! with Ringtone Editor 4.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, którzy chcą mieć pełny dostęp do zasobów telefonu z poziomu komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CloneDVD mobile 1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie