Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CloneDVD mobile 1.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: SlySoft Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.05.2014
Rozmiar: 5.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 66

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis CloneDVD mobile 1.9

Jeśli chcemy w szybki sposób przekonwertować materiał wideo znajdujący się na dysku naszego komputera do formatu zgodnego z większością urządzeń mobilnych (konsole Sony PSP, iPody, iPhony, iAudio X5, itd), wystarczy, że pobierzemy i zainstalujemy program o nazwie CloneDVD mobile. Dzięki niemu w szybki sposób utworzymy odpowiedni format wideo dla danego urządzenia. Główne zalety aplikacji to przede wszystkim niezwykle prosta obsługa oraz duża szybkość działania.

Nawet najmniej doświadczeni użytkownicy, dzięki intuicyjnemu menu błyskawicznie przekonwertują materiał DVD do jednego z wybranych formatów mobilnych. Kolejną zaletą programu jest możliwość stworzenia wideo w popularnych formatach DivX, XviD, AVI czy MP4 ze standardowej płyty DVD. Całość dodatkowo nie zajmuje wiele miejsca na dysku twardym i może być instalowana nawet na nieco starszych komputerach. Wersja testowa pozwala na skorzystanie z 30 dniowego okresu próbnego. Po tym czasie, by nadal móc konwertować pliki, należy wykupić płatną licencję.

Podobne Pozostałe

 • BlueSoleil

  Jeśli często synchronizujemy dane pomiędzy urządzeniem mobilnym, a komputerem PC to wiemy, że dobre oprogramowanie do zarządzania danymi jest niezwykle przydatne. Tutaj warto zwrócić uwagę na BlueSoleil od IVT Corporation.

 • HTC Sync

  HTC Sync jest to oprogramowanie, które służy do synchronizacji oraz zarządzania danymi, które znajdują się w telefonie HTC.

 • Automapa

  Automapa 6.10 to elektroniczny pomocnik dla każdego kierowcy

 • Syncios

  Bardzo prosty w obsłudze i niewymagający wielu zasobów systemowych pakiet narzędzi przeznaczony do kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych marki Apple z poziomu komputera z systemem Windows.

 • MoboRobo

  Darmowe i bardzo pomocne narzędzie, dzięki któremu będziemy mieć możliwość zarządzania zawartością urządzeń mobilnych pracujących na systemie operacyjnym Google Android lub Apple iOS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CloneDVD mobile 1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie