Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoMapa 6.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: Aqurat Sp z o.o. & Geosystems Polska Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.06.2010
Rozmiar: 85 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 16525

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AutoMapa 6.5

AutoMapa to system nawigacji elektronicznej, który jest najbardziej popularną aplikacją tego typu w naszym kraju. Program współpracuje z odbiornikiem GPS i pozwala na wyznaczenie dowolnej trasy z dokładnością do kilku metrów, dzięki czemu już nikt nie będzie miał problemów ze znalezieniem danego miejsca.

Najważniejszymi atutami tej aplikacji jest ogromna liczba map, świetny interfejs wzbogacony m.in. o animację 3D, a także kilka głosów lektora, który potrafi dokładnie odczytać przebieg wprowadzonej przez kierowcę do systemu trasy. Najnowsza odsłona AutoMapa 6.5 za free udostępniona użytkownikom w wersji demonstracyjnej wprowadza jedną z największych w historii programu list zmian i poprawek. Pełna wersja AutoMapa 6.5 oferuje użytkownikom prawie 3 miliony dokładnych punktów adresowych, ponad 130 tysięcy planów nawigacyjnych miast i miejscowości, a także funkcję AutoMapa Traffic, która pozwala na uniknięcie korków. Twórcy aplikacji postanowili także wyjść poza granice kraju dzięki czemu przy pomocy download AutoMapa Europa stoi przed nami otworem, gdyż w programie znalazły się plany nawigacyjne ponad 40 europejskich krajów.

Oczywiście najnowsza wersja AutoMapa 6.5 jest po polsku, a ciekawostką jest możliwość wysłuchania głosów różnych lektorów, w tym postaci z bajek, czy samego Krzysztofa Hołowczyca. AutoMapa Mobile działa na wszelkich urządzeniach z zainstalowanym systemem operacyjnym PocketPC 2003 (w tym SE),Windows Mobile 5/6, Windows CE 4.2, a także Windows CE .NET 5.0. Warto pamiętać, że program ten nie jest w pełni darmowy, a wersja demonstracyjna AutoMapa 6.5 za darmo oferowana w naszym serwisie umożliwia jedynie dostęp do wycinków map. Aby móc skorzystać z demo programu, niezbędny jest download AutoMapa 6.5 i podanie przy instalacji, w polu Licencja nazwy – DEMOPOLSKA.

Jeśli szukasz programu do nawigacji satelitarnej, który ułatwi Ci podróż po Polsce i Europie to pobierz AutoMapa 6.5, najlepszą i najbardziej rozbudowaną aplikację tego typu w naszym kraju. 

Podobne Pozostałe

 • MoboPlay

  W pełni darmowy i bardzo funkcjonalny program do zarządzania danymi znajdującymi się w pamięci telefonu i tabletu z systemem Google Android lub iOS.

 • Syncios

  Bardzo prosty w obsłudze i niewymagający wielu zasobów systemowych pakiet narzędzi przeznaczony do kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych marki Apple z poziomu komputera z systemem Windows.

 • sn0wbreeze

  Dzięki sn0wbreeze poszerzysz możliwości swojego iPhone'a! Pobierz go za darmo!

 • MOBILedit! with Ringtone Editor

  MOBILedit! with Ringtone Editor 4.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, którzy chcą mieć pełny dostęp do zasobów telefonu z poziomu komputera.

 • Andy

  W pełni bezpłatny i prosty w obsłudze program przeznaczony dla tych, którzy chcą korzystać z aplikacji i gier przeznaczonych na system Google Android na swoim komputerze osobistym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoMapa 6.5

dodał: ~Maniek , 07.10.2010

czy te mapy są za darmo ktoś wie??

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie