Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoMapa 6.14

Kategoria: Pozostałe
Producent: Aqurat
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 12.01.2011
Data modyfikacji: 26.07.2013
Rozmiar: 85 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11406

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis AutoMapa 6.14

Jak nietrudno odgadnąć po samej nazwie programu, AutoMapa 6.14 to program przeznaczony dla kierowców. Może przydać się nie tylko w aucie, ale także w domu, przy planowaniu trasy wyjazdu. W samochodzie natomiast możemy go zainstalować na dowolnym urządzeniu typu MDA lub PDA, które jest wyposażone w system operacyjny Windows Mobile 2003, 2003 SE, 5 lub 6. Dzięki ActiveSync zadziała również z Windows CE.NET.

Jakie są główne zalety tej aplikacji? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na częsta aktualizację map. Uwzględniają one wszelkie zmiany w organizacji ruchu drogowego, jak na przykład nowe zakazy wjazdu, nakazy jazdy w konkretnym kierunku, itp. Ponadto uaktualniana jest baza zawierająca punkty użyteczności publicznej. Dodatkowo program oferuje dobrze wyglądające, w pełni trójwymiarowe wizualizacje tras. AutoMapa zawiera radary – punkty ich występowania oddane są zgodnie ze stanem faktycznym.

Nie jest możliwy download programu AutoMapa w pełnej wersji, jednakże można pobrać demo, ukazujące możliwości aplikacji. A te – prócz wymienionych wyżej – są całkiem spore. Mamy tu na przykład obliczanie szacunkowego czasu przejazdu, długości zaplanowanej trasy czy też wybór punktów postoju. Jako że AutoMapa jest po polsku, nikt nie będzie mieć problemów z jej obsługą. Nie jest ona jednak automatycznie instalowana w naszym języku, dlatego też po zainstalowaniu jej w systemie i uruchomieniu, w miejsce licencji należy wpisać DEMOPOLSKA.

Aplikacja ta doskonale spisuje się w trasie, a dzięki współpracy z odbiornikiem GPS można ustalić pozycję jadącego pojazdu z dokładnością nawet do kilku metrów! Zaś aby lepiej się nam korzystało z AutoMapy, w jej bazie znajduje się kilku czytających informacje lektorów.

Podobne Pozostałe

 • sn0wbreeze

  Dzięki sn0wbreeze poszerzysz możliwości swojego iPhone'a! Pobierz go za darmo!

 • MoboRobo

  Darmowe i bardzo pomocne narzędzie, dzięki któremu będziemy mieć możliwość zarządzania zawartością urządzeń mobilnych pracujących na systemie operacyjnym Google Android lub Apple iOS.

 • HTC Sync

  HTC Sync jest to oprogramowanie, które służy do synchronizacji oraz zarządzania danymi, które znajdują się w telefonie HTC.

 • MOBILedit! with Ringtone Editor

  MOBILedit! with Ringtone Editor 4.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, którzy chcą mieć pełny dostęp do zasobów telefonu z poziomu komputera.

 • MoboPlay

  W pełni darmowy i bardzo funkcjonalny program do zarządzania danymi znajdującymi się w pamięci telefonu i tabletu z systemem Google Android lub iOS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoMapa 6.14Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie