Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoMapa 6

Kategoria: Pozostałe
Producent: Aqurat & Geosystems Polska
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.12.2009
Rozmiar: 73 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 23367

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis AutoMapa 6

AutoMapa 6 to wiodący polski systemem nawigacji satelitarnej. Jego unikalną cechą jest trójwymiarowa wizualizacja budynków w miastach Polski i Europy. Precyzję nawigacji zapewnia pełna siatka dróg oraz skojarzenie adresów z budynkami. Inne cechy charakterystyczne to bardzo dokładne plany nawigacyjne miast, setki tysięcy szczegółowo opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI), społeczność użytkowników portalu miplo.pl oraz głos Krzysztofa Hołowczyca. Dzięki danym drogowym zbieranym przez kilka lat najnowsza AutoMapa umożliwia omijanie korków na drodze oraz otrzymanie informacji o czasie dotarcia na miejsce docelowe z uwzględnieniem natężenia ruchu. AutoMapa oprócz polskiej wersji językowej, posiada wersję angielską, niemiecką i inne. Zarejestruj się na stronie oficjalnej programu AutoMapa 6 i pobierz (www.AutoMapa.pl).

AutoMapa posiada najdokładniejsze i najczęściej aktualizowane mapy Polski i Europy dostarczone przez Geosystems Polska i NAVTEQ. Dostępna w AutoMapa 6 nawigacja GPS potrafi doprowadzić użytkownika do konkretnego adresu w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rosji. Nieocenioną pomocą jest dostępna w AutoMapa 6 funkcja POI (z ang. point of interest), który wskazuje punkty użyteczności publicznej lub ciekawe miejsca warte odwiedzania. Wśród POI znajdziesz stacje benzynowe, hotele, bankomaty, apteki czy muzea. Można stale rozszerzać bazę POI do AutoMapa 6 przez download aktualizowanych przez użytkowników AutoMapy danych z serwisu www.miplo.pl. Współpraca z Komendą Główną Policji, Fundacją Krzysztofa Hołowczyca "Kierowca Bezpieczny" oraz PKP AutoMapa VI ostrzega przez niebezpiecznymi strefami w Polsce i każdym przejazdem kolejowym.

AutoMapa to jedyna nawigacja samochodowa GPS w Polsce, która zawiera dokładne dane przydatne dla pojazdów ciężarowych takie jak ograniczenia tonażu, znaki określające wysokość wiaduktów oraz dane dla przejazdów nienormatywnych. Dodatkowo AutoMapa uwzględnia również ograniczenia czasowe dotyczące kierowców zawodowych. AutoMapa posiada informacje z pikietażu, które pozwalają dokładnie trafić do danego miejsca na drodze. AutoMapa umożliwia download na urządzenie GPS trasy zaplanowanej w serwisie targeo.pl. Jeśli chcesz spersonifikować wygląd AutoMapy możesz zmieniać układ menu i tworzyć własne skórki interfejsu. Gotowe skórki do AutoMapa 6 za free do pobrania z miplo.pl.

AutoMapa 6 pl oferuje wiele innych opcji: nawigację głosową, automatyczne wykrywanie odbiornika GPS, korekcję opóźnienia odczytu pozycji GPS, wytyczanie nowej trasy po porzuceniu trasy wyznaczonej wcześniej, uwzględnienie kierunkowości ulic i znaków drogowych, przełączanie map w czasie jazdy, wytyczanie najkrótszej lub najszybszej trasy. AutoMapa umożliwia orientowanie mapy kierunkami geograficznymi lub kierunkiem jazdy i obsługę guzików sprzętowych.

Program dostępny jest w dwóch wariantach – Polska XL i Europe. AutoMapa Polska XL to pełna i szczegółowa mapa nawigacyjna Polski zawierająca wszystkie kategorie dróg od autostrad, dróg szybkiego ruchu, międzynarodowych i krajowe, po drogi lokalne, w tym nawet gruntowe i leśne. AutoMapa Europe to kompletna mapa nawigacyjna Europy. Wersja ta zawiera Polska XL poszerzoną o dane nawigacyjne krajów Europy. W AutoMapa mapy Europy i Polski są połączone a więc nawigacja jest płynna i nie wymaga przełączania. AutoMapa Europe na terenie Polski udostępnia wszystkie możliwości, jakie oferuje AutoMapa Polska XL.

Darmowa AutoMapa 6 dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników posiadających ważną subskrypcję. AutoMape na komputer można kupić w wersji pudełkowej. W skład zestawu wersji box programu AutoMapa wchodzi instrukcja, płyta DVD oraz licencja na używanie programu AutoMapa 6. Instalacja jest oczywiście możliwa z płyty DVD lecz wersja ta może być starsza niż wersja dostępna online. Z tego powodu lepszym pomysłem jest pobranie i zainstalowanie najnowszej wersji ze strony www.AutoMapa.pl i użycie numeru licencji z pudełka. Dla posiadaczy aktualnej licencji programu AutoMapa 6 aktualizacja również jest oferowana za darmo.

AutoMapa 6 - Cena

Rekomendowane ceny detaliczne to: 229.00 PLN dla AutoMapa Polska XL oraz 429.00 PLN dla AutoMapa Europe. Na stronie producenta – www.AutoMapa.pl – znajdziesz wykaz oficjalnych dystrybutorów AutoMapy.

AutoMapa 6 - Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, na jakich działa AutoMapa 6, to Windows XP i Windows Vista.

Podobne Pozostałe

 • MoboRobo

  Darmowe i bardzo pomocne narzędzie, dzięki któremu będziemy mieć możliwość zarządzania zawartością urządzeń mobilnych pracujących na systemie operacyjnym Google Android lub Apple iOS.

 • MoboPlay

  W pełni darmowy i bardzo funkcjonalny program do zarządzania danymi znajdującymi się w pamięci telefonu i tabletu z systemem Google Android lub iOS.

 • sn0wbreeze

  Dzięki sn0wbreeze poszerzysz możliwości swojego iPhone'a! Pobierz go za darmo!

 • DiskAid

  DiskAid umożliwia bezporblemowe kopiowanie plików z komputera na urzadzenia przenośne z systemem iOS bez konieczności robienia tzw. jailbreak'a.

 • Automapa

  Automapa 6.10 to elektroniczny pomocnik dla każdego kierowcy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoMapa 6

dodał: ~jooooooo , 13.02.2010

całkiem do kitu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

dodał: ~Krzyś , 22.01.2010

Do lukasz2704:\nNa samym dole opisu masz ikonkę Pobierz teraz :)\nPozdrawiam! :)

dodał: ~Kamcio , 16.01.2010

po co mam płaic... od kolegi pożyczę

dodał: ~będę jeszcze gorszy , 11.01.2010

o ch..j tu chodzi ? jakie darmo jak przekierowują na płatne strony producentów ???????????

dodał: ~danpol@poczta.onet.pl , 09.01.2010

Ściemniacze i oszuści .Jak zapłacisz to sobie pobierzesz to po co piszą ZA DARMO !!!!!!!!!!!!!!!!!! Chachmęci i Fajanciarze.

dodał: lukasz2704 , 31.12.2009

nierozumie tej strony gdzie mam pobrac automape6?

dodał: ~skin , 27.12.2009

do bani!!!! nie działa pod 7

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie