Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Andy 45.5.57

Kategoria: Pozostałe
Producent: Andy OS Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2015
Rozmiar: 427 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 44

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Andy 45.5.57

Andy to bardzo ciekawy, w pełni darmowy i przystępny w obsłudze program, za pomocą którego na komputerze stacjonarnym lub laptopie uruchomimy mobilny system operacyjny Google Android, a co za tym idzie, również aplikacje i gry przeznaczone na ten system. To idealne narzędzie dla tych, którzy chcą korzystać z ulubionych programów ze smartfona również na komputerze. 

Program Andy przeznaczony jest nie tylko na komputery z systemem Windows, ale również na maszyny wyposażone w system operacyjny Mac OS X. Po instalacji i poprawnej konfiguracji możemy poczuć się praktycznie tak, jakbyśmy korzystali z urządzenia z systemem Android – smartfona bądź tabletu. Co więcej, do dyspozycji mamy praktycznie taki sam interfejs oraz funkcje włącznie z możliwością korzystania ze sklepu Google Play. To ogromna zaleta, gdyż w sklepie tym możemy znaleźć setki darmowych gier i aplikacji przydatnych w codziennym życiu. Dzięki programowi Andy możemy korzystać z tych samych aplikacji co na smartfonie lub tablecie, na ekranie komputera.

Oprócz podstawowej funkcji emulowania systemu Android, program posiada wiele ciekawych rozwiązań. Przykładowo, możemy skonfigurować swojego smartfona tak, aby pełnił rolę bezprzewodowego kontrolera w trakcie rozgrywki. Co więcej, możemy również korzystać z kontrolerów przeznaczonych dla konsol Xbox lub PlayStation. Oprócz tego program wspiera również technologię mult-touch i pozwala na przypisanie klawiszy w celu dostosowania systemu sterowania do własnych preferencji. 

Podobne Pozostałe

 • BlueSoleil

  Jeśli często synchronizujemy dane pomiędzy urządzeniem mobilnym, a komputerem PC to wiemy, że dobre oprogramowanie do zarządzania danymi jest niezwykle przydatne. Tutaj warto zwrócić uwagę na BlueSoleil od IVT Corporation.

 • Custom Theme Converter

  Custom Theme Converter to darmowa, niewielka aplikacja pozwalająca zmienić wygląd motywów menu dla konsoli Sony PSP oraz Sony PlayStation 3.

 • MOBILedit! with Ringtone Editor

  MOBILedit! with Ringtone Editor 4.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, którzy chcą mieć pełny dostęp do zasobów telefonu z poziomu komputera.

 • HandBrake

  HandBrake to niezwykle przydatna aplikacja multiplatformowa, która w prosty sposób pozwoli na konwersję zawartości płyt DVD do popularnych formatów wideo, takich jak MP4, MKV, MPEG-4 czy H.264, które są najczęściej kompatybilne z najpopularniejszymi urządzeniami mobilnymi.

 • MoboRobo

  Darmowe i bardzo pomocne narzędzie, dzięki któremu będziemy mieć możliwość zarządzania zawartością urządzeń mobilnych pracujących na systemie operacyjnym Google Android lub Apple iOS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Andy 45.5.57Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie