Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AirDroid 3.1.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: SAND STUDIO
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2015
Rozmiar: 11,92 MB
System operacyjny: Windows 7, 8
Liczba pobrań: 93

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AirDroid 3.1.4

AirDroid to prosta w obsłudze aplikacja, za pomocą której w kilku prostych krokach podłączymy urządzenie z systemem Google Android do komputera pracującego w oparciu o system Windows. Oczywiście nie chodzi o zwykłą wymianę plików, tylko możliwość przejęcia niemal całkowitej kontroli nad urządzeniem mobilnym. 

Program pozwala uzyskać zdalny dostęp do urządzenia działającego w oparciu o system operacyjny Android tj. smartfona, tabletu itp. Jak tego dokonać? Wystarczy na urządzeniu zainstalować specjalną aplikację, skonfigurować ją, a następnie pobrać i zainstalować na komputerze program AirDroid. W kolejnym kroku logujemy się na wcześniej utworzone konto, aby zdalnie sterować tabletem lub smartfonem. Twórcy programu przygotowali wiele ciekawych funkcji. Oprócz podstaw, takich jak przesyłanie plików lub ich przenoszenie, użytkownik może wyświetlić powiadomienia o nieodebranych połączeniach lub wiadomościach na ekranie komputera. 

Co więcej, z poziomu programu AirDroid będziemy mogli przeglądać wszystkie wiadomości, wysyłać nowe, odrzucać rozmowy itp., a to wszystko nawet bez konieczności posiadania telefonu lub tabletu w zasięgu wzroku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeglądać listę połączeń, modyfikować i przeglądać listę kontaktów w pamięci urządzenia itp. Jeśli telefon posiada modyfikację root, uzyskamy dostęp do jeszcze jednej, ciekawej funkcji o nazwie AirMirror. Za pomocą tej opcji możemy uzyskać wgląd w ekran urządzenia. Oprócz tego będziemy mogli sterować urządzeniem z poziomu komputera. 

Program integruje się z menu kontekstowym, co dodatkowo ułatwia pracę i umożliwia skorzystania z podstawowych funkcji z poziomu np. okna z plikami muzycznymi itp. Co prawda program udostępniany jest na zasadzie darmowej licencji, jednak posiada ona spore ograniczenia polegające np. na zmniejszeniu transferu do zaledwie 200 MB na 15 dni, co raczej nie pozwoli na swobodne korzystanie ze wszystkich funkcji. Na szczęście limit ten nie dotyczy połączenia poprzez WiFi.  

Podobne Pozostałe

 • DiskAid

  DiskAid umożliwia bezporblemowe kopiowanie plików z komputera na urzadzenia przenośne z systemem iOS bez konieczności robienia tzw. jailbreak'a.

 • Automapa

  Automapa 6.10 to elektroniczny pomocnik dla każdego kierowcy

 • HTC Sync

  HTC Sync jest to oprogramowanie, które służy do synchronizacji oraz zarządzania danymi, które znajdują się w telefonie HTC.

 • Samsung Kies

  Samsung Kies jest to nowoczesne oprogramowanie służące do zarządzania wszelkimi danymi w telefonach Samsung.

 • MOBILedit! with Ringtone Editor

  MOBILedit! with Ringtone Editor 4.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, którzy chcą mieć pełny dostęp do zasobów telefonu z poziomu komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AirDroid 3.1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie