Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MoboRobo 5.1.9.580

Kategoria: Pozostałe
Producent: MoboRobo.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.09.2016
Rozmiar: 25,97 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 12

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MoboRobo 5.1.9.580

MoboRobo jest niezwykle uniwersalnym i funkcjonalnym narzędziem skierowanym na obsługę zawartości urządzeń, które pracują na takich systemach jak Google Android czy Apple iOS. Dzięki niemu możemy w bardzo szybki i łatwy sposób kopiować, przenosić, zapisywać i kasować wszelkie materiały zapisane w pamięci smartfona lub tabletu.

Ciekawostką jest to, że program oprócz zarządzania zawartością tj. plikami multimedialnymi itp. umożliwia nam zarządzanie aplikacjami, motywami graficznymi czy też multimediami. Co więcej, obsługa tego programu nie sprawia problemu, gdyż jest dość prosta i intuicyjna. Przekłada się to na możliwość korzystania z programu już przez początkujących użytkowników, którzy mają dość małe doświadczenie informatyczne. Bez problemu poradzą sobie oni z opanowaniem wszystkich przydatnych opcji i funkcji. Zasługą tego wszystkiego jest między innymi modułowa konstrukcja interfejsu.

Bezpośrednio na głównym ekranie znajdziemy zarówno te podstawowe funkcje jak i te, które są najpopularniejsze i najczęściej używane. Dodatkowo znajdziemy tu informacje o podłączonym urządzeniu do komputera czyli model, wersję firmware, ilość dostępnej pamięci czy liczbę kontaktów, wiadomości, ilość zainstalowanych programów i gier itp. Kolejne i następne narzędzia, które są dostępne z poziomu zakładek, umożliwiają nam np. zarządzanie swoimi kontaktami.

Dzięki pomocy MoboRobo możemy z łatwością przejrzeć zapisane w telefonie kontakty, edytować je, kasować czy też dodawać w to miejsce kolejne. Ponadto znajdziemy tu narzędzie do zarządzania wiadomościami SMS czy połączeniami. Pomocnym narzędziem może okazać się to, które umożliwi nam zarządzanie aplikacjami, znacznie ułatwiające przeglądanie już zainstalowanych programów i gier, jak również możliwość instalowania nowych czy też przenoszenia, kasowania już istniejących. Nie można zapomnieć również o zakładce, która jest odpowiedzialna za multimedia tj. zdjęcia, filmy, nagrania czy muzykę.

Cechą, która wyróżnia program MoboRobo jest przede wszystkim jego uniwersalność. Bardzo rzadko mamy możliwość spotkania się z narzędziem, które bez przeszkód współpracuje z urządzeniami pracującymi zarówno na systemie operacyjnym Google Android jak i Apple iOS. W przypadku dość powszechnie spotykanego Androida, program obsługuje niemal wszystkie dostępne na rynku urządzenia takich producentów jak m.in. Samsung, LG, Sony, Huawei, HTC itp. 

Przepływ informacji pomiędzy komputerem a naszym urządzeniem mobilnym może odbywać się w sposób tradycyjny, za pomocą złącza USB czy też bezprzewodowo. W przypadku złącza USB konieczne jest zainstalowanie przez nas specjalnej aplikacji na telefon lub tablet. Aplikacja ta jest zupełnie darmowa i umożliwia nieograniczony transfer danych itp.

Podobne Pozostałe

 • Syncios

  Bardzo prosty w obsłudze i niewymagający wielu zasobów systemowych pakiet narzędzi przeznaczony do kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych marki Apple z poziomu komputera z systemem Windows.

 • HandBrake

  HandBrake to niezwykle przydatna aplikacja multiplatformowa, która w prosty sposób pozwoli na konwersję zawartości płyt DVD do popularnych formatów wideo, takich jak MP4, MKV, MPEG-4 czy H.264, które są najczęściej kompatybilne z najpopularniejszymi urządzeniami mobilnymi.

 • DiskAid

  DiskAid umożliwia bezporblemowe kopiowanie plików z komputera na urzadzenia przenośne z systemem iOS bez konieczności robienia tzw. jailbreak'a.

 • sn0wbreeze

  Dzięki sn0wbreeze poszerzysz możliwości swojego iPhone'a! Pobierz go za darmo!

 • Custom Theme Converter

  Custom Theme Converter to darmowa, niewielka aplikacja pozwalająca zmienić wygląd motywów menu dla konsoli Sony PSP oraz Sony PlayStation 3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MoboRobo 5.1.9.580Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie