Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MoboRobo 5.1.9.580

Kategoria: Pozostałe
Producent: MoboRobo.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.09.2016
Rozmiar: 25,97 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 6

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MoboRobo 5.1.9.580

MoboRobo jest niezwykle uniwersalnym i funkcjonalnym narzędziem skierowanym na obsługę zawartości urządzeń, które pracują na takich systemach jak Google Android czy Apple iOS. Dzięki niemu możemy w bardzo szybki i łatwy sposób kopiować, przenosić, zapisywać i kasować wszelkie materiały zapisane w pamięci smartfona lub tabletu.

Ciekawostką jest to, że program oprócz zarządzania zawartością tj. plikami multimedialnymi itp. umożliwia nam zarządzanie aplikacjami, motywami graficznymi czy też multimediami. Co więcej, obsługa tego programu nie sprawia problemu, gdyż jest dość prosta i intuicyjna. Przekłada się to na możliwość korzystania z programu już przez początkujących użytkowników, którzy mają dość małe doświadczenie informatyczne. Bez problemu poradzą sobie oni z opanowaniem wszystkich przydatnych opcji i funkcji. Zasługą tego wszystkiego jest między innymi modułowa konstrukcja interfejsu.

Bezpośrednio na głównym ekranie znajdziemy zarówno te podstawowe funkcje jak i te, które są najpopularniejsze i najczęściej używane. Dodatkowo znajdziemy tu informacje o podłączonym urządzeniu do komputera czyli model, wersję firmware, ilość dostępnej pamięci czy liczbę kontaktów, wiadomości, ilość zainstalowanych programów i gier itp. Kolejne i następne narzędzia, które są dostępne z poziomu zakładek, umożliwiają nam np. zarządzanie swoimi kontaktami.

Dzięki pomocy MoboRobo możemy z łatwością przejrzeć zapisane w telefonie kontakty, edytować je, kasować czy też dodawać w to miejsce kolejne. Ponadto znajdziemy tu narzędzie do zarządzania wiadomościami SMS czy połączeniami. Pomocnym narzędziem może okazać się to, które umożliwi nam zarządzanie aplikacjami, znacznie ułatwiające przeglądanie już zainstalowanych programów i gier, jak również możliwość instalowania nowych czy też przenoszenia, kasowania już istniejących. Nie można zapomnieć również o zakładce, która jest odpowiedzialna za multimedia tj. zdjęcia, filmy, nagrania czy muzykę.

Cechą, która wyróżnia program MoboRobo jest przede wszystkim jego uniwersalność. Bardzo rzadko mamy możliwość spotkania się z narzędziem, które bez przeszkód współpracuje z urządzeniami pracującymi zarówno na systemie operacyjnym Google Android jak i Apple iOS. W przypadku dość powszechnie spotykanego Androida, program obsługuje niemal wszystkie dostępne na rynku urządzenia takich producentów jak m.in. Samsung, LG, Sony, Huawei, HTC itp. 

Przepływ informacji pomiędzy komputerem a naszym urządzeniem mobilnym może odbywać się w sposób tradycyjny, za pomocą złącza USB czy też bezprzewodowo. W przypadku złącza USB konieczne jest zainstalowanie przez nas specjalnej aplikacji na telefon lub tablet. Aplikacja ta jest zupełnie darmowa i umożliwia nieograniczony transfer danych itp.

Podobne Pozostałe

 • BlueSoleil

  Jeśli często synchronizujemy dane pomiędzy urządzeniem mobilnym, a komputerem PC to wiemy, że dobre oprogramowanie do zarządzania danymi jest niezwykle przydatne. Tutaj warto zwrócić uwagę na BlueSoleil od IVT Corporation.

 • Andy

  W pełni bezpłatny i prosty w obsłudze program przeznaczony dla tych, którzy chcą korzystać z aplikacji i gier przeznaczonych na system Google Android na swoim komputerze osobistym.

 • CloneDVD mobile

  Jeśli chcemy w szybki sposób przekonwertować materiał wideo znajdujący się na dysku naszego komputera do formatu zgodnego z większością urządzeń mobilnych (konsole Sony PSP, iPody, iPhony, iAudio X5, itd), wystarczy, że pobierzemy i zainstalujemy program o nazwie CloneDVD mobile.

 • MoboPlay

  W pełni darmowy i bardzo funkcjonalny program do zarządzania danymi znajdującymi się w pamięci telefonu i tabletu z systemem Google Android lub iOS.

 • Samsung Kies

  Samsung Kies jest to nowoczesne oprogramowanie służące do zarządzania wszelkimi danymi w telefonach Samsung.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MoboRobo 5.1.9.580Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie