Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MoboPlay 1.3.0.130

Kategoria: Pozostałe
Producent: Fuzhou Xianzhi Ruishi Information Technology Co,.Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.06.2016
Rozmiar: 4,66 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 8

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MoboPlay 1.3.0.130

MoboPlay to w pełni darmowy program przeznaczony dla posiadaczy urządzeń przenośnych tj. smartfonów bądź tabletów działających pod kontrolą systemu Google Android lub Apple iOS. Program pozwala nam zarządzać wszelkimi danymi znajdującymi się w pamięci urządzeń za pośrednictwem komputera stacjonarnego bądź laptopa. 

Za pomocą programu MoboPlay możemy szybko i w prosty sposób uporządkować dostępne w telefonie aplikacje, zarówno te, które instalowaliśmy, jak również dodatki systemowe. Ponadto możemy katalogować i edytować multimedia (muzykę, filmy oraz zdjęcia) oraz gry. Co ciekawe, za pomocą opisywanego narzędzia możemy również zarządzać aktualizacjami aplikacji oraz systemu operacyjnego za pomocą dodatku o nazwie Download Manager. Pozwala to znacząco zmniejszyć zużycie miesięcznego limitu transferu danych.

Nie zabrakło również możliwości edytowania i przeglądania kontaktów, jak również usuwania i katalogowania wiadomości SMS oraz MMS. Program MoboPlay znacząco upraszcza i przyspiesza zarządzanie wszelkimi danymi w pamięci smartfona bądź tabletu. Co prawda ekran dotykowy to dość wygodne narzędzie, ale o wiele lepsze efekty uzyskamy korzystając z klawiatury i myszki komputera. Pozwoli to szybko i wygodnie ułożyć nawet pokaźną bibliotekę multimediów. 

Co więcej, program zawiera opcję tworzenia kopii zapasowej danych. To bardzo przydatna funkcja dla tych, dla których telefon to również ważne narzędzie pracy. Obsługa nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej i doświadczenia, gdyż cała operacja ogranicza się praktycznie do kilku kliknięć myszką.

Podobne Pozostałe

 • MOBILedit! with Ringtone Editor

  MOBILedit! with Ringtone Editor 4.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, którzy chcą mieć pełny dostęp do zasobów telefonu z poziomu komputera.

 • HTC Sync

  HTC Sync jest to oprogramowanie, które służy do synchronizacji oraz zarządzania danymi, które znajdują się w telefonie HTC.

 • Kingo Android Root

  Kingo Android Root to darmowe oprogramowanie, które służy do tzw. rootowania urządzeń mobilnych współpracujących z systemem operacyjnym Google Android. Całość jest przy tym przyjazna w obsłudze i nawet nieco mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć problemów.

 • DiskAid

  DiskAid umożliwia bezporblemowe kopiowanie plików z komputera na urzadzenia przenośne z systemem iOS bez konieczności robienia tzw. jailbreak'a.

 • MoboRobo

  Darmowe i bardzo pomocne narzędzie, dzięki któremu będziemy mieć możliwość zarządzania zawartością urządzeń mobilnych pracujących na systemie operacyjnym Google Android lub Apple iOS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MoboPlay 1.3.0.130Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie