Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kingo Android Root 1.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Kingosoft Technology, Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.03.2014
Rozmiar: 22.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 190

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kingo Android Root 1.2

Kingo Android Root to darmowe oprogramowanie, które służy do tzw. rootowania urządzeń mobilnych współpracujących z systemem operacyjnym Google Android. Całość jest przy tym przyjazna w obsłudze i nawet nieco mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć problemów. Doskonale współpracuje ze smartfonami i tabletami takich marek, jak Samsung, LG, HTC, Sony, SonyEricsson, Huawei oraz innymi.

Warto dodać, że cały proces przebiega niemal automatycznie i nie wymaga specjalistycznej wiedzy związanej z programowaniem. Aby zrootować urządzenie należy w jego opcjach wybrać tryb debugowy USB oraz podłączyć kablem USB do komputera, na którym zainstalowany jest Kingo Android Root. Po wybraniu odpowiedniej opcji całość przebiegnie automatycznie. Jeśli jednak rootowanie zakończy się niepowodzeniem, aplikacja zaproponuje kolejną próbę. Jeżeli zaś w czasie użytkowania nasz smartfon czy tablet ulegnie uszkodzeniu i będziemy chcieli oddać go do naprawy gwarancyjnej, możemy w bardzo szybki sposób usunąć root'a za pośrednictwem opcji Remove Root, która dostepna jest w menu głównym prezentowanego programu.

Podobne Pozostałe

 • Automapa

  Automapa 6.10 to elektroniczny pomocnik dla każdego kierowcy

 • Syncios

  Bardzo prosty w obsłudze i niewymagający wielu zasobów systemowych pakiet narzędzi przeznaczony do kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych marki Apple z poziomu komputera z systemem Windows.

 • Samsung Kies

  Samsung Kies jest to nowoczesne oprogramowanie służące do zarządzania wszelkimi danymi w telefonach Samsung.

 • sn0wbreeze

  Dzięki sn0wbreeze poszerzysz możliwości swojego iPhone'a! Pobierz go za darmo!

 • BlueSoleil

  Jeśli często synchronizujemy dane pomiędzy urządzeniem mobilnym, a komputerem PC to wiemy, że dobre oprogramowanie do zarządzania danymi jest niezwykle przydatne. Tutaj warto zwrócić uwagę na BlueSoleil od IVT Corporation.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kingo Android Root 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie