Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HandBrake 0.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: Eric Petit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2014
Rozmiar: 13.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 63

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HandBrake 0.9

HandBrake to niezwykle przydatna aplikacja multiplatformowa, która w prosty sposób pozwoli na konwersję zawartości płyt DVD do popularnych formatów wideo, takich jak MP4, MKV, MPEG-4 czy H.264, które są najczęściej kompatybilne z najpopularniejszymi urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu będziemy mogli oglądać nasze ulubione filmy, czy inne materiały wideo DVD na ekranie telefonu komórkowego, przenośnej konsoli do gier, czy odtwarzaczu MP4.

Warto dodać, że dzięki obsłudze procesorów wielordzeniowych program HandBrake może pochwalić się niezwykle szybkim działaniem. Mamy tutaj także do czynienia ze wsparciem dla 64-bitowych systemów operacyjnych. Dla ułatwienia obsługi twórcy aplikacji sporządzili szereg predefiniowanych konfiguracji dla urządzeń mobilnych marki Apple. Niemniej jednak proste w obsłudze menu pozwala na wszelkie zmiany wielu opcji i dostosowanie konwertowanych plików do własnych preferencji. Program pomimo braku polskiego menu nie powinien sprawić problemu z obsługą nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. To przede wszystkim za sprawą intuicyjnego menu.

Podobne Pozostałe

 • AirDroid

  Ciekawa aplikacja, za pomocą której szybko i bezproblemowo połączymy smartfon lub tabet działający pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.

 • DiskAid

  DiskAid umożliwia bezporblemowe kopiowanie plików z komputera na urzadzenia przenośne z systemem iOS bez konieczności robienia tzw. jailbreak'a.

 • sn0wbreeze

  Dzięki sn0wbreeze poszerzysz możliwości swojego iPhone'a! Pobierz go za darmo!

 • BlueSoleil

  Jeśli często synchronizujemy dane pomiędzy urządzeniem mobilnym, a komputerem PC to wiemy, że dobre oprogramowanie do zarządzania danymi jest niezwykle przydatne. Tutaj warto zwrócić uwagę na BlueSoleil od IVT Corporation.

 • MOBILedit! with Ringtone Editor

  MOBILedit! with Ringtone Editor 4.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, którzy chcą mieć pełny dostęp do zasobów telefonu z poziomu komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HandBrake 0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie